99rent włącza do floty Volkswageny Tiguany

99rent to pierwsza w Polsce wypożyczalnia, która włączyła do swojego parku samochodowego nową generację modelu Volkswagen Tiguan. Firma zamówiła 15 egzemplarzy SUV-a w bogatej wersji wyposażeniowej.

Uroczyste przekazanie Tiguanów  miało miejsce 26 lipca w Warszawie, w siedzibie firmy 99rent. Wszystkie egzemplarze wybrane przez wypożyczalnię zostały wyposażone w Pakiet Premium. W jego skład wchodza reflektory w technologii LED, system radiowy Composition Media, system bezkluczykowego dostępu i uruchamiania auta Keyless Access, tempomat oraz trójramienną, multifunkcyjną kierownicę obszytą skórą.

99rent odda klientom do dyspozycji zarówno Tiguany napędzane przez silnik Diesla, jak i odmiany benzynowe. Część samochodów zostało wyposażonych w automatyczną, dwusprzęgłową skrzynię biegów DSG.

Firma 99rent to oficjalny partner reprezentacji Polski w piłce nożnej. Wypożyczalnia w 2016 roku otrzymała Diament miesięcznika Forbes oraz została laureatem Gazel Biznesu za rok 2015. 99rent należy do grupy firm Rent a Car, działającej w ramach struktury organizacyjnej Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów.

Źródło: Volkswagen/99rent