150 sztuk modelu Škoda Rapid dla Kompanii Piwowarskiej

Škoda Polska do końca tego roku będzie realizować kontrakt na dostarczenie samochodów dla Kompanii Piwowarskiej. Pierwsze auta zostały przekazane 30 maja.

Kompania Piwowarska włączy do swojej floty 150 sztuk modelu Škoda Rapid Spaceback z silnikiem 1.4 TDI o mocy 90 KM i skrzynią DSG. Uroczyste wydanie pierwszej transzy 50 samochodów odbyło się w nowo otwartym Centrum Wydań Flotowych CARSED, który jest dealerem obsługującym Kompanię Piwowarską. Z pracownikami KP spotkali się przedstawiciele Škoda Polska oraz Volkswagen Leasing.

– Cieszę się, że tak rozpoznawalny na polskim rynku Klient dołączył do grona Kluczowych Klientów marki Škoda – powiedział Krzysztof Kołodyński, opiekun KP z ramienia importera, Volkswagen Group Polska. – Głównymi czynnikami, które Kompania Piwowarska wzięła pod uwagę przy wyborze marki, było niskie zużycie paliwa oraz wysoki poziom bezpieczeństwa, które gwarantują nasze samochody.

Z Kompanią Piwowarską współpracujemy od lat. Jest jednym z naszych największych Klientów strategicznych i dlatego zależało nam na wyjątkowej formie wydania pierwszej transzy pojazdów. W taki sposób będziemy wydawać samochody również mniejszym klientom, którzy w swoich flotach mają od kilkunastu do kilkudziesięciu samochodów, ale są dla nas równie ważni. Stąd właśnie wziął się pomysł stworzenia Centrum Flotowego – stwierdził Wojciech Mikołajczyk, manager ds. kluczowych Klientów firmy CARSED.

Podczas wydawania nowych pojazdów, w związku z realizowanym od 2013 roku programem bezpieczeństwa Świadomy Kierowca KP, zorganizowane zostało krótkie spotkanie z instruktorami z firmy Safety Logic. – Bezpieczeństwo użytkowników naszych pojazdów to dla nas priorytet. Wydanie nowych aut jest doskonałą okazją, by zwrócić szczególną uwagę użytkowników na kwestie związane z prawidłowym zachowaniem na drodze – powiedziała Katarzyna Orłowicz-Grzymkowska, menadżer floty Kompanii Piwowarskiej.

Źródło: Škoda Polska