Menadżer Floty - Zarządzanie flotą - magazyn i forum biznesowe

Przedsiębiorco! Posiadasz auta w firmie? Zarządzasz nimi lub podejmujesz decyzje o zakupach związanych z firmową flotą pojazdów? Specjalnie dla takich osób jak Ty stworzyliśmy rozwiązania rozwijające kompetencje właśnie w tym zakresie!

 

Forum Biznesowe „Menadżer Floty”, to kompleksowe wsparcie w biznesie i zarządzaniu autami firmowym, na które składają się ekskluzywny magazyn „Menadżer Floty” oraz regionalne szkolenia biznesowe, imprezy branżowe i targi motoryzacyjne. Wydawcą magazynu i organizatorem eventów jest doświadczony zespół specjalistów zrzeszonych w Forum, a współpracują z nami m.in.: Instytut Transportu Samochodowego, Instytut Badań Rynku Motoryzacyjnego SAMAR, DEKRA, czasopismo Manager, Connected Life Magazine i wielu uznanych specjalistów branżowych.
Na łamach magazynu Menadżer Floty znajdziesz wiele merytorycznych artykułów oraz felietony publikowane przez znane osobistości ze świata motoryzacji:

Na łamach magazynu Menadżer Floty znajdziesz wiele merytorycznych artykułów
oraz ciekawe felietony publikowane przez znane osobistości ze świata motoryzacji:

Adam Kornacki

Dziennikarz motoryzacyjny, producent programów TVN (TVN Turbo), prezenter, kierowca wyścigowy

Klaudia Podkalicka

Dziennikarka. Najbardziej doświadczona kobieta w polskim sporcie motorowym, kierowca rajdowy i wyścigowy

Tomasz Kuchar

Mistrz Polski w rallycrosie, doświadczony kierowca rajdowy, pilot lotniczy, biznesmen i propagator bezpiecznej jazdy

Rafał Jemielita

Redaktor motoryzacyjny „Playboya”, współprowadzący „Automaniaka” (TVN Turbo). Redaktor naczelny portalu Autostuff.pl

Tomasz Gorazdowski

Dziennikarz sportowy i motoryzacyjny Programu Trzeciego Polskiego Radia.

Beata Bublewicz

Socjolog. Filolog. Ekspert PR. Posłanka na Sejm trzech kadencji. Prezes Fundacji im. Mariana Bublewicza.

Zarejestruj się, uzyskując darmową roczną prenumeratę interaktywnego wydania miesięcznika Menadżer Floty, o wartości 228 zł!
Wydanie to jest dostępne na każdym urządzeniu mobilnym i wzbogacone o wiele dodatkowych multimediów, których nie znajdziesz w wydaniu drukowanym. Bądź na bieżąco z aktualnościami z rynku, poznaj obecne trendy najlepsze praktyki rynkowe, rozwijaj swoje kompetencje i wiedzę!Korzyści, jakie daje Ci darmowa rejestracja w serwisie:

    Roczny dostęp do e-wydania miesięcznika Menadżer Floty, o rynkowej wartości 228 zł
Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań miesięcznika, oraz specjalnych dodatków
i raportów
Dostęp do unikalnych treści eksperckich publikowanych w ramach kompendium wiedzy
Rabaty na udział w szkoleniach i imprezach branżowych organizowanych przez Menadżera Floty
Zarejestrowaniu użytkownicy w pierwszej kolejności otrzymują zaproszenia na imprezy branżowe oraz informacje o specjalnych akcjach organizowanych przez naszych Partnerów”

ZAREJESTRUJ SIĘ

Przykładowe wydania miesięcznika:

VIP Menadżer Floty

ZOBACZ WYDANIE

Menadżer Floty

ZOBACZ WYDANIE

Menadżer Floty Wydanie Regionalne

ZOBACZ WYDANIE

"Menadżer Floty: Forum Biznesowe" jest ciekawym, pełnym pomysłów magazynem nie tylko dla ludzi związanych z zarządzaniem flotą, ale dla wszystkich osób związanych z biznesem. Nie jest zwykłym magazynem - jest zbiorem przemyśleń i doświadczeń specjalistów w swojej dziedzinie.
Mikołaj Rok
Kancelaria Rzeczoznawcza Mikołaj Rok
"Menadżer Floty: Forum Biznesowe" to profesjonalny magazyn, tworzony przez doświadczony zespół redakcyjny, pełny wyrazistych osobowości i doskonale znanych w branży nazwisk. Biorąc pod uwagę, jak szybko i dynamicznie się rozwija, wciąż poszukując nowych możliwości i pomysłów, aż trudno uwierzyć, że powstał zaledwie 1,5 roku temu. Pełni pasji i pozytywnej energii ludzie tworzący to pismo gwarantują najwyższą jakość prezentowanych treści. Oby tak dalej!
Dorota Pajączkowska
PR Manager Poland, Nissan
Choć "Menadżer Floty: Forum Biznesowe" jest magazynem stosunkowo młodym (niedługo będzie obchodził dopiero swoje drugie urodziny), zdążył sobie wyrobić mocną pozycję na rynku wydawnictw dedykowanych osobom zarządzającym firmowymi flotami pojazdów. To źródło aktualnych i interesujących informacji z rynku motoryzacyjnego i flotowego dla kadry zarządzającej czy osób decyzyjnych w małych i średnich przedsiębiorstwach. W "Menadżerze Floty" uwagę przykuwa nie tylko bardzo wysoka wartość merytoryczna publikowanych materiałów, ale również niezwykle atrakcyjna szata graficzna. Wszystkim fleet managerom i nie tylko polecam lekturę "Menadżera Floty", a Redakcji życzę utrzymania dotychczasowych wysokich standardów i wszystkiego najlepszego z okazji zbliżających się drugich urodzin.
Klaudia Rodak
Marketing Manager, Carefleet S.A.
"Menadżer Floty: Forum Biznesowe" to prowadzone profesjonalnie pismo, które można polecić każdemu maniakowi motoryzacyjnemu oraz zarządzającemu flotą. W każdym, comiesięcznym wydaniu dowiemy się o aktualnościach i ciekawostkach z branży, zapoznać się z reportażami czy wywiadami ze znanymi sportowcami i dziennikarzami. Z zaciekawieniem czytam relacje z targów międzynarodowych oraz testy nowych modeli samochodów. W magazynie znajdziemy wiele publikacji dotyczących form finansowania zakupu pojazdów, zarządzania flotą pojazdów, polityki paliwowej, szkodowości i ecodrivingu. Uważam, że "Menadżera Floty" mogą studiować osoby nie tylko związane z rynkiem flotowym.
Bartosz Gnus
Fleet Manager, Grupa Schavemaker
"Menadżer Floty: Forum Biznesowe" to produkt wyróżniający się mocno na tle swojej konkurencji. To pismo nie tylko flotowe, ale także biznesowe i lifestylowe, kompleksowo trafiające w potrzeby czytelników. Zwracam szczególną uwagę na dbałość językową, wysoki poziom merytoryczny oraz elegancką szatę graficzną. Lekturę zwykle zaczynam od niezwykle ciekawych felietonów autorów w różny sposób związanych z tematyką motoryzacyjną. Daje mi to szersze spojrzenie na naszą branżę, ale przede wszystkim przyjemność czytania dobrych tekstów. To pismo na wysokim poziomie, które z czystym sumieniem mogę polecić. Tworzy go doświadczony i elokwentny zespół redakcyjny. Tak trzymać!
Wojciech Wiatrowski
Fleet Sales Manager, Jaguar Land Rover Polska

Zarejestruj się już dziś!

 

 

* Pola wymagane

Odwiedź organizowane przez nas Międzynarodowe Targi EkoFlota, aby zapoznać się z najlepszymi rozwiązaniami
branży motoryzacyjnej i flotowej w zakresie innowacji, ekologii i mobilności

PRZEJDŹ NA WWW

„Udział w pierwszej edycji Targów EkoFlota był dla nas niezwykle udany. Już sama obecność na targach i ogromne zaineresowanie zwiedzających zarówno modelami na stanowisku naszej firmy, jak i jazdami testowymi pokazała nam, że był to trafny wybór.”

Agnieszka Drzymała-Feć

Rentis S.A.

Sprawdź również unikalną ofertę Akademii Menadżera Floty, cyklu profilowanych szkoleń biznesowych dla MŚP

PRZEJDŹ NA WWW

„Jestem bardzo zadowolony z organizacji szkolenia, jak i prelekcji, które się tam odbyły. Uważam, że program był dostosowany idealnie do uczestników szkolenia.
Biorąc pod uwagę moje uczestnictwo w innych, podobnych spotkaniach muszę zauważyć, że na szkoleniach Akademii Menadżera Floty są ludzie, którzy do tej pory nie pojawiali się na tego typu wydarzeniach. Co ważne, reprezentują oni grupę małych i średnich przedsiębiorstw. Grupę traktowaną do tej pory nieco po macoszemu. Cieszę się, że „Menadżer Floty” tak ciekawie ją gospodaruje. Chętnie będę brał udział w kolejnych szkoleniach, zarówno jako uczestnik, jak i prelegent.”

Michał Antoszkiewicz

Nokian

Jeśli szukasz motoryzacyjnych wrażeń i musisz rywalizować – integruj się z branżą
i wynieniaj doświadczeniami, biorąc udział w Campie Menadżera Floty

PRZEJDŹ NA WWW

„Formuła spotkania pierwszego dnia była bardzo interesująca – podział na moduły tematyczne i różnorodność zagadnień umożliwiał sprawdzenie swoich umiejętności w wielu aspektach, w tym również umiejętność współpracy w grupie. Dodatkowo pierwszy raz miałem przyjemność prowadzić Škodę Kodiaq! A do tego niezapomniane przeżycia z jazdy terenowej z Mistrzem Kierownicy, Grzegorzem Baranem. Chciałbym również podkreślić niezwykle interesujące zajęcia odbywające się drugiego dnia – inspirujące wykłady tematyczne i możliwość próbnych jazd nowymi modelami samochodów crossover i SUV.”

Jacek Kołakowski

BOŚ Bank