Dostawczy Citroën C3 dostępny dla polskich klientów

W polskiej ofercie marki Citroën pojawił się model C3 w użytkowej wersji Van. Ceny dostawczej odmiany rozpoczynają się 34 900 zł netto.

Do polskiej gamy modelu C3 wprowadzone zostają dwie wersje Van oparte na pierwszym poziomie wyposażenia – LIVE. Citroen C3 Van jest w całości przeszklony i dysponuje dwuosobową kabiną pasażerską. Przestrzeń ładunkowa bagażnika, oddzielona kratką za przednimi fotelami, ma pojemność 922 litrów według VDA i posiada płaską podłogę. Standard wyposażenia oraz dostępność opcji jest identyczna z pozostałymi wersjami w poziomie wyposażenia LIVE. W standardzie wersji Van znajdziemy między innymi: elektrycznie sterowane szyby, alarm niezamierzonego przekroczenia linii+ alert na desce rozdzielczej, funkcja rozpoznawania znaków prędkości + zatwierdzanie w tempomacie, asystent ruszania na wzniesieniu, kontrola ciśnienia w ogumieniu, zabezpieczenie mechaniczne przed otwarciem drzwi tylnych, Coffee Brake Alert i gniazdo 12V

Nowy Citroen C3 Van dostępny jest z silnikami: 1.2 PureTech 82 KM – od 34 900 PLN netto i 1.6 BlueHDi 75KM – od 41 400 PLN neto.

Źródło: PSA