MOYA powiększa sieć stacji paliw na mapie Polski

Sieć stacji paliw funkcjonujących pod szyldem MOYA powiększyła się o dwa nowe punkty. Obiekty zostały zlokalizowane w Krakowie oraz Koźminach-Stachowo.

Stacja w Krakowie to obiekt funkcjonujący od kilku lat przy ul. Makuszyńskiego 26, który przeszedł proces rebrandingu i został dostosowany do standardów sieci.  Placówka zlokalizowana jest na krakowskich Bieńczycach, niedaleko drogi wojewódzkiej nr 776 i będzie obsługiwała głównie ruch miejski. W ofercie paliw stacji dostępna jest benzyna 95, 98, LPG oraz olej napędowy. Na stacji działa koncept gastronomiczny Caffe MOYA z ofertą kawową i gorących przekąsek. Obiekt czynny jest całodobowo.

Stacja w Koźminach-Stachowo (Koźminy-Stachowo 1A) to również obiekt, który zmienił barwy i dołączył do sieci MOYA pod koniec grudnia. Stacja położona jest przy drodze krajowej nr 50, na trasie Płońsk – Ciechanów, niecałe 4 km od zjazdu z trasy S7. Wygodny wjazd dostępny jest z obu stron. Stacja prowadzi sprzedaż paliw: 95, ON, ON MOYA Power oraz AdBlue w pojemnikach. W placówce dostępna jest oferta konceptu gastronomicznego Caffe MOYA.  Na terenie obiektu znajduje się parking dla TIR-ów z miejscami dla 10 pojazdów. Stacja czynna jest w godzinach od 6 do 22.

Dzięki dołączeniu nowych stacji MOYA zakończyła rok 2016 z liczbą 132 obiektów w sieci.

Źródło: MOYA