Wyjątkowy konkurs Euroservice Volvo Cars na 50-lecie

Tylko do końca roku na pierwszych 50 klientów, którzy kupią Volvo S90 z limitowanej oferty w salonach Euroservice, czeka wyjazd do ojczyzny Volvo. Dla uczestników przygotowano interesujący program obejmujący poznanie nie tylko samej marki, ale także prawdziwego oblicza Szwecji, jej krajobrazów i codziennego życia mieszkańców.

Uczestnicy wyjazdu odwiedzą m. in. Volvo Visitor Centre oraz wystawę Brand Experience Volvo, która skupia się na ważnych dla marki wartościach – bezpieczeństwie oraz ekologii. Będzie również okazja, aby poczuć prawdziwe emocje za kierownicą Volvo na specjalnym torze.

Zaplanowano także wyjazd do rybackich wiosek na wyspie Tjörn oraz miasteczka Kungälv, gdzie uczestnicy zwiedzą pozostałości twierdzy Bohus. Organizatorzy zadbali także o regionalne jedzenie, jak również kolację w restauracji Sjömagasinet, odznaczonej prestiżową gwiazdką Michelin.

W tym czasie do portu w Goeteborgu zawiną jachty biorące udział w regatach Volvo Ocean Race. Właśnie stamtąd rozpoczną ostatni etap wyścigu – sprint do Hagi. Będzie to dla uczestników okazja do odwiedzenia miasteczka Volvo Ocean Race i poczucia żeglarskiego klimatu największych regat na świecie.

Szczegółowe informacje o ofercie znajdą Państwo na stronie: http://euroservice.volvocars-partner.pl/oferta/promocje/50-lat-euroservice/

Źródło: Volvo

Wideo

[Geneva Motor Show 2018] Elektryczne modele marki Volkswagen
[Geneva Motor Show 2018] Toyota Auris i nowe koncepty
[Geneva Motor Show 2018] Relacja Menadżera Floty - dzień 1
[Geneva 2018] Car of the Year 2018
  •  image
  •  image
  •  image
  •  image
[Pierwsza jazda] Test Infiniti Q30
[Fotorelacja] Motor Show 2016

Aktualności