Współpraca marki Traficar z siecią Factory

System wynajmu samochodów na minuty Traficar, rozpoczyna stałą współpracę z popularną w Polsce siecią outletów Factory.

Wszyscy wypożyczający samochód na minuty od firmy Traficar, bez problemów będą mogli zaparkować na parkingach przy sklepach sieci Factory. Za sprawą współpracy specjalnie oznaczone miejsca parkingowe dla pojazdów Traficar pojawiły się przy wszystkich sklepach Factory – w warszawskim Annopolu i Ursusie oraz w Krakowie i Poznaniu.

Obszar czterech wspomnianych outletów znajduje się poza standardową strefą miejskiej dostępności Traficar. Od teraz miejsca parkingowe w barwach marki Traficar, umożliwiają szybkie i wygodne zaparkowanie auta, lub jego wynajem i powrót z zakupami do domu. Dodatkowym atutem jest fakt, że miejsca parkingowe znajdują się blisko wejścia do centrum.

Współpraca z Factory odbywa się w ramach realizowanego przez Traficar programu partnerskiego. Jednym z jego elementów jest możliwość tworzenia stref parkingowych na wyłączność samochodów carsharingowych.

Pełną listę lokalizacji ze specjalnymi miejscami parkingowymi przeznaczonymi dla traficarów w każdym z miast można znaleźć na mapie: www.traficar.pl/booking

Wideo

Toyota Mirai i Powrót do przyszłości
2016 Toyota Land Cruiser 150 - prezentacja
TEST magazynu Menadżer Floty - Toyota Auris Hybrid Kombi - długi dystans
II Międzynarodowe Targi EkoFlota 2017: Innowacje, Ekologia, Mobilność - podsumowanie
  •  image
  •  image
  •  image
  •  image
[Pierwsza jazda] Test Infiniti Q30
[Fotorelacja] Motor Show 2016

Aktualności