Webinarium: Infrastruktura dla elektromobilności

22 maja w formule bezpłatnego webinarium, odbędzie się szkolenie zatytułowane „Infrastruktura dla elektromobilności w praktyce”, organizowane przez firmę Milivolt.

Szkolenie odbędzie się w dniu 22 maja o godzinie 10:00 w formule bezpłatnego webinarium, które będzie prowadzone przez grupę ekspertów z dziedzin prawa, finansów oraz producentów stacji do ładowania pojazdów. Dzięki wykorzystaniu technologii webcast, podczas seminarium będzie możliwa obustronna komunikacja pomiędzy prelegentami a uczestnikami szkolenia.

W ramach szkolenia przedstawione zostaną praktyczne wymogi stawiane przez aktualne przepisy wobec infrastruktury do ładowania pojazdów elektrycznych i hybrydowych. Prelegenci opowiedzą także o dostępnych na rynku rozwiązaniach technicznych oraz wariantach sfinansowania ich zakupu.

Szkolenie skierowane jest głównie do przedsiębiorców zainteresowanych budową infrastruktury do ładowania własnej floty pojazdów, hoteli i pensjonatów czy samorządowców zobligowanych przez ustawę o elektromobilności do inwestycji w infrastrukturę zasilaną paliwami alternatywnymi.

Możliwość rejestracji oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie organizatora: www.milivolt.pl

Wideo

III Międzynarodowe Targi EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność – podsumowanie
The best of Poznań Motor Show 2018
[Genewa Motors Show 2018] Nissan IMx KURO i Nissan LEAF
The best of Geneva International Motor Show 2018
  •  image
  •  image
  •  image
  •  image
[Pierwsza jazda] Test Infiniti Q30
[Fotorelacja] Motor Show 2016

Aktualności