Warszawa obchodzi dzień taksówkarza

Na dzień 30 sierpnia przypada Dzień Taksówkarza. W Warszawie to święto będzie obchodzone na słodko. Na postojach taksówek w stolicy, kierowcy otrzymają słodką niespodziankę od EcoCar.

Z okazji Dnia Taksówkarza mobilne zespoły EcoCar będą kursować w Warszawie, zatrzymując się na postojach taksówek i częstując obecnych tam kierowców taksówek słodkim upominkiem.

Jednym z naszych najważniejszych celów działania jest zadowolenie Klientów. Szczególnie w naszej branży jest ono ściśle powiązane z jakością usług świadczonych przez każdego z naszych kierowców. Dlatego staramy się zapewnić im pełen komfort wykonywania zawodu. Dbamy o kwestie techniczne: udostępniamy nowe hybrydowe samochody, dajemy możliwość wyboru modelu współpracy, gwarantujemy dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, a tym, którzy nie posiadają uprawnień taxi – finansujemy szkolenie i egzamin. Ponadto organizujemy imprezy integracyjne i świętujemy wspólne sukcesy. Tym razem chcemy zrobić coś miłego dla wszystkich kierowców taksówek, także tych spoza naszej sieci – mówi Robert Radoszewski, Prezes Zarządu EcoCar S.A.

Akcja „Świętuj Dzień Taksówkarza razem z EcoCar” potrwa cały dzień. Już dzisiaj, 30 sierpnia hostessy w biało zielonych barwach pojawią się na pierwszych postojach o godzinie 10.00 i przywitają obecnych tam kierowców pysznym ciastkiem.

Źródło: EcoCar

Wideo

[Geneva Motor Show 2018] Elektryczne modele marki Volkswagen
[Geneva Motor Show 2018] Toyota Auris i nowe koncepty
[Geneva Motor Show 2018] Relacja Menadżera Floty - dzień 1
[Geneva 2018] Car of the Year 2018
  •  image
  •  image
  •  image
  •  image
[Pierwsza jazda] Test Infiniti Q30
[Fotorelacja] Motor Show 2016

Aktualności