Warszawa obchodzi dzień taksówkarza

Na dzień 30 sierpnia przypada Dzień Taksówkarza. W Warszawie to święto będzie obchodzone na słodko. Na postojach taksówek w stolicy, kierowcy otrzymają słodką niespodziankę od EcoCar.

Z okazji Dnia Taksówkarza mobilne zespoły EcoCar będą kursować w Warszawie, zatrzymując się na postojach taksówek i częstując obecnych tam kierowców taksówek słodkim upominkiem.

Jednym z naszych najważniejszych celów działania jest zadowolenie Klientów. Szczególnie w naszej branży jest ono ściśle powiązane z jakością usług świadczonych przez każdego z naszych kierowców. Dlatego staramy się zapewnić im pełen komfort wykonywania zawodu. Dbamy o kwestie techniczne: udostępniamy nowe hybrydowe samochody, dajemy możliwość wyboru modelu współpracy, gwarantujemy dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, a tym, którzy nie posiadają uprawnień taxi – finansujemy szkolenie i egzamin. Ponadto organizujemy imprezy integracyjne i świętujemy wspólne sukcesy. Tym razem chcemy zrobić coś miłego dla wszystkich kierowców taksówek, także tych spoza naszej sieci – mówi Robert Radoszewski, Prezes Zarządu EcoCar S.A.

Akcja „Świętuj Dzień Taksówkarza razem z EcoCar” potrwa cały dzień. Już dzisiaj, 30 sierpnia hostessy w biało zielonych barwach pojawią się na pierwszych postojach o godzinie 10.00 i przywitają obecnych tam kierowców pysznym ciastkiem.

Źródło: EcoCar

Wideo

III Międzynarodowe Targi EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność – podsumowanie
The best of Poznań Motor Show 2018
[Genewa Motors Show 2018] Nissan IMx KURO i Nissan LEAF
The best of Geneva International Motor Show 2018
  •  image
  •  image
  •  image
  •  image
[Pierwsza jazda] Test Infiniti Q30
[Fotorelacja] Motor Show 2016

Aktualności