W Genewie debiutuje SsangYong Musso Grand

W rok po premierze Musso SsangYong wprowadza wydłużony model pickupa Musso Grand. Auto łączy pięcioosobową podwójną kabinę z jeszcze większą powierzchnią ładunkową. Takie połączenie ciężarówki sportowo-użytkowej i samochodu osobowego oznacza, że Musso Grand oferuje wygodę kierowcy i jego rodzinie czy współpracownikom, jak również dużą wszechstronność w odniesieniu do zabieranego ładunku.

Musso Grand napędzany jest tym samym silnikiem e-XDi220, który znaleźć można w Rextonie i Musso. Zapewnia on moc maksymalną 181 KM przy 4000 obr./min. i maksymalny moment obrotowy 400 Nm w przedziale 1400-2800 obr./min. Z silnikiem dostępne są dwie skrzynie biegów do wyboru: 6-biegowa ręczna lub 6-biegowa automatyczna AISIN.

Musso Grand oferuje takie funkcje bezpieczeństwa jak asystent zmiany pasa ruchu, alarm informujący o prostopadłym ruchu z tyłu oraz wykrywanie obiektów w martwym polu. Fotele obszyte zotały skórą Nappa, a na pokładzie znajdziemy najnowocześniejszy system informacyjno-rozrywkowy z 9,2-calowym ekranem HD, Apple CarPlay, Android Auto, przesyłaniem obrazu z telefonu przy pomocy wi-fi oraz łączność Bluetooth.

Wkrótce po swoim europejskim debiucie podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie Musso Grand trafi do sprzedaży w Europie i na całym świecie.

Wideo

Menadżer Floty: Szkolenie Hybrydowa Flota - Czy to się opłaca?
!! Wyprzedzamy nowotwór
Menadżer Floty w Genewie - TOYOTA
Menadżer Floty w Genewie - LEXUS
  •  image
  •  image
  •  image
  •  image
[Pierwsza jazda] Test Infiniti Q30
[Fotorelacja] Motor Show 2016

Aktualności