Advertisement

PKO Leasing z nową ofertą na auta do 3,5 tony

PKO Leasing rusza 21 sierpnia z nową kampanią sprzedażową „Leasing z oszczędnością na Dzień Dobry”.

– Nasza nowa kampania jest drugą akcją promocyjną PKO Leasing. Poprzednia kampania, przeprowadzona w drugim kwartale wspólnie z PKO Bankiem Polskim, akcentowała szybkość procesu i dostępność produktu, a jej efekty biznesowe były tak dobre, że zdecydowaliśmy się pokazać na rynku ponownie. I nie jest to nasze ostatnie słowo w tym roku – powiedziała Anna Wiśniewska, Dyrektor Departamentu Produktów i Procesów.

Głównym benefitem jest darmowa rejestracja pojazdu przy podpisaniu umowy leasingu. Oferta dotyczy leasingu samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 t.

Z darmowej rejestracji mogą skorzystać tylko nowi klienci, czyli firmy, które aktualnie nie mają w PKO Leasing żadnej aktywnej umowy leasingu. W celu skorzystania z promocji należy wypełnić formularz kontaktowy on-line lub skontaktować się z doradcą w dowolnej placówce PKO Leasing lub PKO Banku Polskiego.

Oferta promocyjna potrwa od 21 sierpnia do 30 września 2017 r. lub do wykorzystania limitu 2000 darmowych rejestracji. Formularz rejestracyjny oraz regulamin promocji dostępne są na stronie www.pkoleasing.pl/lpk/rejestracja-za-zero/.

Źródło: PKO LeasingWideo

Ruszyła druga edycja Akademii Menadżera Floty!
TEST magazynu Menadżer Floty - Toyota Auris Hybrid Kombi - długi dystans
II Międzynarodowe Targi EkoFlota 2017: Innowacje, Ekologia, Mobilność - podsumowanie
II Międzynarodowe Targi EkoFlota w skrócie
  •  image
  •  image
  •  image
  •  image
[Pierwsza jazda] Test Infiniti Q30
[Fotorelacja] Motor Show 2016

Aktualności