reklama

PANEK realizuje największy kontrakt na hybrydowe Toyoty Yaris

Aż o 300 hybrydowych samochodów Toyota Yaris w wersji Premium, wzbogaconych o pakiet City trafi do firmy Panek S.A. . Jest to największe zamówienie na Hybrydowego Yarisa w historii firmy Toyota i jedno z największych zamówień na samochody hybrydowe w polskiej historii marki. Rekordowy kontrakt realizuje diler Toyota Dobrygowski.

Hybrydowe Yarisy pojawią się na ulicach Warszawy już niebawem , będą do dyspozycji każdej osoby, która posiada prawo jazdy od co najmniej roku, kartę płatniczą i zarejestruje się w usłudze PANEK Car sharing. Usługa Car sharingu realizowana przez firmę PANEK S.A. to największe przedsięwzięcie tego typu w Polsce. Ma ona na celu usprawnienie i zróżnicowanie transportu miejskiego przy równoczesnym ograniczeniu emisji co2 do atmosfery, dlatego wybór padł na hybrydy.

„Jazda hybrydą ma wiele zalet, jest to podróż w komfortowych warunkach – ekonomicznie, bez hałasu i ekologicznie. Do tego hybrydowe Yarisy wyróżniają się komfortem, cichą i płynną pracą napędu oraz automatyczną skrzynią biegów w standardzie, co na pewno docenią klienci korzystający z usług PANEK Car sharing” – mówi Sebastian Myślikowski, Kierownik Handlowy Toyota LUBIN Dobrygowski.

„O zaletach samochodów hybrydowych przekonują się zarówno klienci indywidualni, jak i duże firmy, obsługujące liczne floty pojazdów. Napęd hybrydowy wybrały już takie instytucje jak PZU, Orange, Provident czy Panasonic, dlatego cieszy mnie fakt, iż hybrydowe samochody będą dostępne także w Warszawie, bowiem Panek Car sharing jest kolejną firmą, stawiającą na ekologiczne hybrydy w swojej flocie i to na tak dużą skalę” – dodaje Sebastian Myślikowski.

Zanim jednak samochody trwale zagoszczą na ulicach Warszawy będzie je można bezpłatnie przetestować. W ramach propagowania idei CarSharingu firma PANEK chce udostępnić nowe Yarisy 3 000 osób, które zgłoszą się do Wielkiego Testu CarSharingu.

„Szukamy osób, które będą jeździć naszymi autami i opowiedzą o swoich wrażeniach. Zależy nam na tym, żeby usługa Car sharingu w PANEK była jak najlepiej dopasowana, dlatego tak wielką wagę przykładamy do tego testu i udostępniamy nowe samochody 3 000 osób bez żadnych opłat. Dla nas wartością są opinie testujących i ich sugestie, być może zainspirują nas i wprowadzimy do usługi coś, czego wcześniej nie zakładaliśmy” – zapewnia Katarzyna PANEK, rzecznik PANEK spółki S.A. ,która wprowadza na rynek Car sharing w Warszawie.

Źródło: PANEK S.A.

Wideo

Menadżer Floty: Szkolenie Hybrydowa Flota - Czy to się opłaca?
!! Wyprzedzamy nowotwór
Menadżer Floty w Genewie - TOYOTA
Menadżer Floty w Genewie - LEXUS
  •  image
  •  image
  •  image
  •  image
[Pierwsza jazda] Test Infiniti Q30
[Fotorelacja] Motor Show 2016

Aktualności