Nowy dyrektor finansowy w Business Lease Poland

Grupa Business Lease powołała nowego dyrektora finansowego Business Lease Poland Sp. z o.o. Z dniem 1 października 2018 r. obowiązki te objął Paweł Borowy.

Paweł Borowy ma długoletnie doświadczenie w zarządzaniu finansami w dużych organizacjach. Od 1999 r. był zatrudniony na stanowisku Dyrektora Finansowego w TempService Sp. z o.o., która w 2004 r. została włączona do grupy Randstad Holding NV – światowego lidera w branży usług HR. Od 2013 r., oprócz dotychczasowych obowiązków, pełnił również funkcję Dyrektora Finansowego grupy Randstad dla krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Bezpośrednio przed objęciem stanowiska w spółce Business Lease Poland był odpowiedzialny za wszystkie obszary związane z finansowymi aspektami prowadzonej w Polsce działalności jednego z liderów branży transportu autobusowego, Mobilis Sp. z o.o., pełniąc funkcję Dyrektora Finansowego.

Paweł Borowy ukończył studia na kierunku: Finanse i Bankowość w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, a w 2010 r. dwuletni program szkoleń dla kadry zarządzającej organizowany we współpracy z Insead Business School i TiasNimbas Business School. Od 2003 r. jest członkiem prestiżowej organizacji zrzeszającej profesjonalistów w dziedzinie finansów – the Association of Chartered Certified Accountants (ACCA).

Nowy Dyrektor Finansowy będzie wspierał Business Lease Poland w zakresie budowania i realizacji strategii biznesowych firmy, zwiększając jej konkurencyjność i rozpoznawalność na rynku polskim.

Wideo

!! Wyprzedzamy nowotwór
Menadżer Floty w Genewie - TOYOTA
Menadżer Floty w Genewie - LEXUS
Menadżer Floty w Genewie - VW
  •  image
  •  image
  •  image
  •  image
[Pierwsza jazda] Test Infiniti Q30
[Fotorelacja] Motor Show 2016

Aktualności