Nowe Audi A6 Avant

Audi zaprezentowało nowy model A6 w odmianie Avant, który cechuje się elegancją oraz sportowym charakterem.

Wymiary nowego Audi A6 Avant: długość 4,94 m, szerokość 1,89 m i wysokość 1,47 m. Natomiast pojemność bagażnika sięga od 565 litrów w podstawowej konfiguracji i aż do 1680 litrów przy złożonych oparciach tylnych siedzeń.

Audi A6 Avant w standardowym wyposażeniu posiada pakiet systemów bezpieczeństwa, w skład którego wchodzą m.in. systemy oświetleniowe, systemy wsparcia kierowcy i systemy bezpieczeństwa biernego.

W A6 Avant zamontowano także wiele systemów wsparcia kierowcy, zebranych w dwa dostępne pakiety: pakiet systemów wspomagających kierowcę w ruchu miejskim i pakiet systemów wspomagających kierowcę w ruchu pozamiejskim. Obok standardowego systemu hamowania awaryjnego Audi pre sense front, model A6 Avant posiada również asystenta jazdy z funkcją przewężenia, który wspomaga kontrolę nad pojazdem, przyspieszając i hamując w przypadku poruszania się w np. w korku.

Dostępne są trzy wersje wnętrza modelu – oprócz podstawowej, dostępne są linie: sport i pakiet sportowy S line, z której każda z nich ma swą indywidualną koncepcję kolorystyczną.

Galeria

Źródło: Audi

Wideo

III Międzynarodowe Targi EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność – podsumowanie
The best of Poznań Motor Show 2018
[Genewa Motors Show 2018] Nissan IMx KURO i Nissan LEAF
The best of Geneva International Motor Show 2018
  •  image
  •  image
  •  image
  •  image
[Pierwsza jazda] Test Infiniti Q30
[Fotorelacja] Motor Show 2016

Aktualności