Millennium Leasing oferuje nowe korzyści w programie AutoKomfort+

Millennium Leasing rozszerza usługi w programie AutoKomfort+. Od czerwca 2019 roku klienci firmy będą mogli korzystać z kart paliwowych, które umożliwiają wygodne, bezgotówkowe rozliczenie zakupu paliwa i usług na stacjach paliw sieci ORLEN, BLISKA oraz BP.

Dzięki programowi AutoKomfort+ możemy oferować naszym klientom dostęp do usług serwisowych i napraw pojazdów w atrakcyjnych cenach, dostępnych dotychczas jedynie dla największych flot. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, program wzbogaciliśmy o kolejny element zarządzania eksploatacją auta. Karta paliwowa dostępna będzie już od jednego samochodu firmowego – mówi Marcin Modliborek, Kierujący Wydziałem Samochodów Osobowych w Millennium Leasing.

Karty paliwowe dla klientów Millennium Leasing zapewniają szereg korzyści, takich jak atrakcyjne rabaty na paliwo na terenie całej Polski, wygodne płatności za przejazdy autostradami, parkowanie oraz zakup akcesoriów samochodowych na określonych stacjach, rozliczanie na przejrzystych zasadach i zbiorcze fakturowanie wszystkich wykonanych transakcji, dostęp do panelu klienta, pozwalającego na zarządzanie wszystkimi posiadanymi kartami, a także możliwość porównania kosztu tankowania na poszczególnych stacjach paliw.

O Programie AutoKomfort+

W ramach programu AutoKomfort+ klienci Millennium Leasing mają możliwość bezgotówkowego korzystania z usług serwisowych oraz napraw blacharskich świadczonych w sieci warsztatów na terenie całej Polski. Dodatkowo użytkownicy programu AutoKomfort+ mają dostęp do wygodnego panelu klienta. Umożliwia on podgląd historii serwisowej pojazdu online, a także umawianie usług i raportowanie kosztów serwisu. Umowa serwisowa oraz udogodnienia z nią związane są integralnym i automatycznym elementem oferty leasingu.

źródło: Millenium Leasing

Wideo

Menadżer Floty: Szkolenie Hybrydowa Flota - Czy to się opłaca?
!! Wyprzedzamy nowotwór
Menadżer Floty w Genewie - TOYOTA
Menadżer Floty w Genewie - LEXUS
  •  image
  •  image
  •  image
  •  image
[Pierwsza jazda] Test Infiniti Q30
[Fotorelacja] Motor Show 2016

Aktualności