Kontrakt Volkswagen Leasing z Nest Bank

Przedstawiciele Nest Banku odebrali kolejną turę samochodów Škoda Citigo, z kontraktu liczącego łącznie 120 aut w wynajmie długoterminowym. Pierwsze wydania odbyły się pod koniec ubiegłego roku, a zakończenie procesu przekazywania samochodów jest przewidziane późną jesienią br.

– „Wszystkie pojazdy w ramach kontraktu są wynajmowane długoterminowo w full service leasingu. Umowa obejmuje finansowanie aut leasingiem operacyjnym, jak i szeroki zakres usług dodatkowych, w tym m.in. serwis mechaniczny, ubezpieczenie, assistance czy wymianę opon” – wylicza Jacek Lorych, Regionalny Kierownik Sprzedaży Flotowej w Volkswagen Financial Services.

60 pojazdów zostało przekazanych partnerom Nest Banku już w listopadzie ubiegłego roku, w salonie dealerskim Green Auto Group Škoda w Koninie. Kolejna „sześćdziesiątka“ jest wydawana w transzach po 20 aut. Pierwsza transza została przekazana w połowie maja na autodromie w Poznaniu. Następna jest planowana na przełomie sierpnia i września, a ostatnia – późną jesienią. Obydwie zostaną wydane przez dealera Bohemia Motors w Warszawie.

– „Škody są przeznaczone dla naszych franczyzobiorców i osób przez nich zatrudnionych” – wyjaśnia Jacek Biskup, Dyrektor Departamentu Sieci Partnerskiej w Nest Banku – „Volkswagen Leasing zapewnił nam profesjonalne doradztwo w doborze usług dopasowanych do naszych potrzeb, wsparł Bank i franczyzobiorców w negocjacjach z towarzystwami ubezpieczeniowymi, a także podpowiedział, jak uzyskać optymalne raty.”

Dlaczego wybór Nest Banku padł na model Citigo? – ” Czeska marka ma rozbudowaną sieć autoryzowanych serwisów. Umożliwia to pracownikom oddziałów Nest Banku rozmieszczonych w całej Polsce wygodne i szybkie dotarcie do serwisu oraz dostęp do wszystkich usług flotowych zagwarantowanych przez Volkswagen Leasing” – wylicza Jacek Lorych z Volkswagen Financial Services. Franczyzobiorcy nie tracą więc czasu i mogą się skupić na rozwijaniu działalności biznesowej.

Źródło: Public Dialog
fot. Menadżer Floty

Wideo

III Międzynarodowe Targi EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność – podsumowanie
The best of Poznań Motor Show 2018
[Genewa Motors Show 2018] Nissan IMx KURO i Nissan LEAF
The best of Geneva International Motor Show 2018
  •  image
  •  image
  •  image
  •  image
[Pierwsza jazda] Test Infiniti Q30
[Fotorelacja] Motor Show 2016

Aktualności