Isuzu D-Max MY17 z nowym cennikiem i rabatami

Isuzu Automotive Polska wprowadza nowy cennik dla modelu D-MAX z rocznika modelowego 2017. Uzupełnieniem oferty są także rabaty nawet do 8 000 PLN netto, które dotyczą również wersji z zabudowami specjalistycznymi.

Rabaty dotyczą wszystkich trzech wersji nadwoziowych oraz wersji specjalnych takich jak PRIME, HUNTER i URBAN. Do wszystkich nowych modeli D-MAX można dokupić także pakiety serwisowe ISUZU Care 20 oraz Care 60.

Wraz z nowym cennikiem stworzony został zupełnie nowy konfigurator D-MAX dostępny na stronie www.isuzu.com.pl. Multimedialny konfigurator obejmuje wszystkie, aktualnie dostępne wersje Isuzu D-MAX wraz z szeroką ofertą wyposażania dodatkowego. Potencjalny nabywca może zamówić wersję, odpowiadającą dokładnie jego potrzebom. Autoryzowani dealerzy oferują także specjalne modyfikacje, o których można przeczytać w zakładce Pojazdy Specjalistyczne.

Isuzu D-MAX to samochód terenowy z wytrzymałym napędem 4×4, który nie boi się ciężkiej pracy i wyzwań jakie stawiają przed nim jego użytkownicy. To także doskonałe auto do rodzinnej turystyki oraz holowania dużych i ciężkich przyczep.

Źródło: Isuzu Automotive Polska

Wideo

III Międzynarodowe Targi EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność – podsumowanie
The best of Poznań Motor Show 2018
[Genewa Motors Show 2018] Nissan IMx KURO i Nissan LEAF
The best of Geneva International Motor Show 2018
  •  image
  •  image
  •  image
  •  image
[Pierwsza jazda] Test Infiniti Q30
[Fotorelacja] Motor Show 2016

Aktualności