Grupa Krotoski-Cichy otwiera nowy salon Audi Centrum Łódź

Na mapie Łodzi pojawił się nowy punkt dealerski marki Audi z Grupy Krotoski-Cichy. Oprócz salonu sprzedaży znajduje się tam serwis, a obiekt przygotowano również do obsługi elektrycznych modeli z gamy e-tron. 

Pod koniec października uroczyście otwarto nowy salon sprzedaży oraz stację obsługi Audi Centrum Łódź. Zlokalizowano je przy alejach Władysława Bartoszewskiego 13, znanych również jako Trasa Górna. To kolejny w naszym kraju salon Audi, zbudowany w myśl jednolitej dla całej marki koncepcji architektonicznej – Audi Terminal.  Zgodnie z nią, wszystkie budynki mają ujednolicony wygląd oraz wyposażenie.

Całkowita powierzchnia użytkowa nowego salonu Audi Centrum Łódź to 3000 m2, z czego 530 m2 to powierzchnia ekspozycyjna. Może na niej stanąć nawet 17 samochodów. Placówka dysponuje ponad 20 autami demonstracyjnymi, w tym również modelami z gamy S i RS. Nowością jest specjalne pomieszczenie do wirtualnej konfiguracji Customer Private Lounge. Można w nim nie tylko skonfigurować wybrane auto przy pomocy najnowocześniejszych narzędzi elektronicznych, ale również w komfortowych warunkach porozmawiać z doradcą.

Oprócz salonu sprzedaży znajduje się tu także dziesięciostanowiskowy serwis, którego łączna powierzchnia to 610 m2 oraz dział oferujący możliwość zakupu samochodu używanego w ramach programu Audi Select:plus z trzydziestoma miejscami ekspozycyjnymi. Obiekt przygotowano również do obsługi modeli z gamy Audi e-tron. Znajdziemy tu nie tylko stację ładowania, ale również odpowiednie wyposażenie warsztatowe, a załoga została przeszkolona pod kątem obsługi i serwisu tego typu samochodów.

To szósty w Polsce, a drugi w Łodzi obiekt czterech pierścieni firmowany przez Grupę Krotoski-Cichy.

Źródło: Audi

Wideo

III Międzynarodowe Targi EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność – podsumowanie
The best of Poznań Motor Show 2018
[Genewa Motors Show 2018] Nissan IMx KURO i Nissan LEAF
The best of Geneva International Motor Show 2018
  •  image
  •  image
  •  image
  •  image
[Pierwsza jazda] Test Infiniti Q30
[Fotorelacja] Motor Show 2016

Aktualności