[GENEWA 2018] Peugeot 508

Nowy Peugeot 508 dzięki bardzo efektownej stylizacji wyróżnia się nie tylko na tle pozostałych modeli marki, ale także wielu innych limuzyn klasy średniej.

Nowy Peugeot 508 został nieco zmniejszony w porównaniu do poprzedniej wersji. Nowy model ma z przodu charakterystyczny grill oraz klosze reflektorów o nieregularnym kształcie. Po bokach natomiast znajdują się świetlne pas.

W kabinie tradycyjnie użyto kierownicy o zmniejszonej średnicy wieńca, a cyfrowe, wyświetlane na ekranie zegary, umieszczono powyżej. Tapicerka wykończona została eleganckim połączeniem skóry i drewna.

Premierowa wersja modelu wyposażona jest w najnowszą wersję i-Cockpitu, który łączy zaawansowane technologie z łatwością obsługi. W kabinie znajduje się 10-calowy ekran dotykowy w wysokiej rozdzielczości, za pomocą którego można sterować wieloma funkcjami. Oprócz tego zachowano też klawisze, dzięki którym można szybko dotrzeć do najważniejszych funkcji, takich jak radio, klimatyzacja, nawigacja, parametry samochodu, telefon czy aplikacje mobilne.

Nowy Peugeot 508 napędzany jest dieslem BlueHDi o pojemności 1,5 oraz 2 litrów. Model dostępny jest również w wersji benzynowej 1,6 THP o mocy 165 KM, a także z hybrydowym napędem o mocy 300 KM.

Galeria

Wideo

III Międzynarodowe Targi EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność – podsumowanie
The best of Poznań Motor Show 2018
[Genewa Motors Show 2018] Nissan IMx KURO i Nissan LEAF
The best of Geneva International Motor Show 2018
  •  image
  •  image
  •  image
  •  image
[Pierwsza jazda] Test Infiniti Q30
[Fotorelacja] Motor Show 2016

Aktualności