EFL z nagrodą Turbiny Polskiej Gospodarki

Europejski Fundusz Leasingowy został wyróżniony w raporcie Turbiny Polskiej Gospodarki za usługę Leasing Swobodny Auto+.

W cyklicznym raporcie „Turbiny Polskiej Gospodarki” przygotowywanym przez Gazetę Finansową, prezentowane są najlepsze produkty dla małych i średnich firm, a także publikowane wyniki finansowe MŚP obecnych na Giełdzie Papierów Wartościowych. Turbiny przyznawane są najlepszym produktom skierowanym do małych i średnich firm.

W najnowszym rankingu „Turbiny Polskiej Gospodarki” wyróżniony został Leasing Swobodny Auto+ proponowany przez EFL. Usługa została doceniona przede wszystkim za elastyczność, czyli możliwość dopasowania wszystkich parametrów na etapie zwierania umowy i ich zmiany w czasie trwania kontraktu.

Leasing Swobodny Auto+ to unikalny na polskim rynku produkt, który daje możliwość zakup nowego samochodu osobowego i dostawczego do 3,5 tony z wysoką wartością wykupu oraz zmianą wysokości raty w trakcie trwania umowy. Dzięki tej usłudze przedsiębiorca może samodzielnie zarządzać wysokością czynszów leasingowych w celu dopasowania ich do bieżącej płynności finansowej firmy.

Po zakończeniu kontraktu, leasingobiorca może zdecydować się na wykupienie leasingowanego pojazdu lub zwrócenie przedmiotu leasingu do EFL w uzgodnionym miejscu i wzięcie w leasing kolejnego samochodu.

W ciągu ostatnich miesięcy EFL otrzymało również tytuł Finansowej Marki Roku 2018, Marki Wysokiej Reputacji, Firmy Przyjaznej Klientowi oraz otrzymał nagrodę Inspiratora Biznesu w kategorii Najlepszy Pracodawca.

Źródło: EFL

Wideo

Toyota Mirai i Powrót do przyszłości
2016 Toyota Land Cruiser 150 - prezentacja
TEST magazynu Menadżer Floty - Toyota Auris Hybrid Kombi - długi dystans
II Międzynarodowe Targi EkoFlota 2017: Innowacje, Ekologia, Mobilność - podsumowanie
  •  image
  •  image
  •  image
  •  image
[Pierwsza jazda] Test Infiniti Q30
[Fotorelacja] Motor Show 2016

Aktualności