Citroën C3 najlepszy dla handlowców

Według Jury Plebiscytu Fleet Awards Polska 2018 najlepszym samochodem w klasie pojazdów dla handlowców jest Citroën C3.

W nowym Citroënie C3 znalazło się wiele innowacyjnych rozwiązań technologicznych m. in.: kamera ConnectedCAM Citroën. Dla wygody i bezpieczeństwa użytkowników model został wyposażony także w nawigację on-line Citroën Connect Navi, tempomat, system zapobiegania niezamierzonemu opuszczeniu pasa ruchu, system kontroli martwego pola SAM, tablet dotykowy z Mirror Screen, asystenta ruszania pod górę.

Nowy Citroën C3 stał się bestsellerem gamy Citroëna i tym samym w największym stopniu przyczynił się do ofensywy handlowej Marki. W 2017 r., który był pierwszym pełnym rokiem sprzedaży nowego C3, marka osiągnęła rekordową od sześciu lat sprzedaż w Europie.

„Fleet Awards Polska” odbywa się w dwóch etapach. Pierwszy z nich to głosowanie poprzez stronę internetową. Po zarejestrowaniu się każdy przedsiębiorca mógł oddać swój głos na samochody i usługi, które jego zdaniem powinny zostać nagrodzone. W tym roku do udziału w konkursie zaproszono także przedstawicieli sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Po zakończeniu głosowania finaliści przeszli „Wielki Test Flotowy”, na który składały się próby sprawnościowe i jazda miejska. W tym roku odbył się on na terenie Twierdzy Modlin. Podczas tego testu samochody oceniali jurorzy – przeszło 300 fleet managerów z całej Polski. Ostatnim kryterium była wartość rezydualna ocenianego pojazdu.

Źródło: Citroën

Wideo

!! Wyprzedzamy nowotwór
Menadżer Floty w Genewie - TOYOTA
Menadżer Floty w Genewie - LEXUS
Menadżer Floty w Genewie - VW
  •  image
  •  image
  •  image
  •  image
[Pierwsza jazda] Test Infiniti Q30
[Fotorelacja] Motor Show 2016

Aktualności