Alfa Romeo Gulia i Stelvio w odmianie B-Tech

Stelvio – pierwszy SUV Alfy Romeo doczekał się specjalnej serii B-Tech Edition. Będzie to najdroższa wersja włoskiego SUVa.

Od połowy września można zamawiać model Giulia oraz Stelvio w odmianie B-Tech. Z kolei pod koniec miesiąca do tego grona dołączy Giulietta B-Tech.

Dwa najnowsze modele Alfy Romeo w wersji B-Tech wyróżniają się takimi elementami wykończeniowymi jak: dolny element w kształcie litery „V” umieszczony na grillu, obudowy lusterek w czarnym błyszczącym kolorze czy oksydowana końcówka wydechu i emblemat serii na pokrywie bagażnika. 

Do tego nie zabrakło dedykowanych 19-calowych obręczy kół z monochromatycznymi kołpaczkami między śrubami dla Giulii. Z kolei 20″ przeznaczone są dla Stelvio.

Alfa Giulia i Stelvio w wersji B-Tech wyposażone są standardowo m.in. w tempomat adaptacyjny, system multimedialny z ekranem o przekątnej 8,8″ wraz z funkcjami Apple CarPlay i Android Auto, radio DAB oraz bi-ksenonowe reflektory ze spryskiwaczem.

Ceny Alfy Stelvio w wersji B-Tech rozpoczynają się od 199 400 złotych (2.0 benzyna/200 KM). Natomiast Giulia w wersji B-Tech zaczyna się od 175 000 złotych.

Wideo

!! Wyprzedzamy nowotwór
Menadżer Floty w Genewie - TOYOTA
Menadżer Floty w Genewie - LEXUS
Menadżer Floty w Genewie - VW
  •  image
  •  image
  •  image
  •  image
[Pierwsza jazda] Test Infiniti Q30
[Fotorelacja] Motor Show 2016

Aktualności