Toyota Leasing Polska wprowadziła elektroniczne podpisywanie umów

Toyota Leasing Polska udostępniła nowy sposób podpisywania umów dotyczących finansowania pojazdów – teraz klienci, oprócz tradycyjnej metody w salonie, mogą to zrobić online z każdego miejsca i w dowolnym czasie. Dzięki platformie Autenti, procesowanie i zatwierdzanie dokumentów jest jeszcze prostsze i szybsze.

Aby podpisać umowę leasingu bądź najmu online, klienci nie muszą martwić się o posiadanie własnego certyfikatu cyfrowego do podpisu elektronicznego – Toyota Leasing wystąpi w ich imieniu o przyznanie jednorazowego certyfikatu transakcyjnego. Jeśli umowa nie wymaga innych dokumentów, takich jak np. oświadczenie współmałżonka, proces online związany z podpisaniem i zawarciem umowy, będzie mógł trwać zaledwie kilka minut.

W pełni zdigitalizowany proces zawierania umów leasingu bądź najmu to odpowiedź na oczekiwania naszych klientów, którym chcemy zapewnić nowoczesne i atrakcyjne usługi, dbając jednocześnie o ich komfort i bezpieczeństwo. Wdrażając kolejne cyfrowe rozwiązania, skupiamy się na tym, aby były one intuicyjne, funkcjonalne i łatwo dostępne. Takim narzędziem jest właśnie e-podpis w Toyota Leasing – podkreśla Dawid Turkowski, dyrektor Departamentu Rozwoju Biznesu i Innowacji w Toyota Financial Services.

Klienci mogą korzystać z elektronicznego podpisywania umów zarówno w przypadku aut nowych, jak i używanych finansowanych w leasingu standardowym lub KINTO One.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *