Na zdjęciu od lewej: Dominika Cepek, Renata Nevretdinov-Drużyńska i Krzysztof Krakowiak.

Toyota Financial Services z kompleksową obsługą dla firm

Toyota Financial Services (Toyota Bank Polska i Toyota Leasing Polska) jako stabilny i bezpieczny partner z grupy Toyoty, wyróżnia się kompleksową i profesjonalną obsługą flot, opartą na 20-letniej praktyce i doświadczeniu. Klienci mogą liczyć na szeroką gamę atrakcyjnego finansowania: leasing klasyczny (operacyjny i finansowy), wynajem długoterminowy (full service leasing), kredyty na zakup samochodów a także rachunki firmowe z linią kredytową. Szeroka oferta dla firm dotyczy zarówno aut osobowych Toyota, jak i dostawczych – Toyota Professional, a także pełnej gamy modeli Lexus dla biznesu w Business Edition. Całym obszarem floty w Toyota Leasing Polska zarządza Renata Nevretdinov-Drużyńska – kierownik Wydziału Sprzedaży Flotowej (na zdjęciu: w środku).

Dzięki zacieśnieniu współpracy pomiędzy Toyota Motor Poland oraz Toyota Financial Services, oferta produktowa jeszcze lepiej odpowiada teraz na indywidualne potrzeby każdej firmy. Jednym z jej głównych filarów jest Program SMARTPLAN, którego najważniejszym elementem jest posiadanie samochodów w dyspozycji. Rozwiązanie to zapewnia mobilność i pozwala przedsiębiorcom nie skupiać się nad utrzymaniem i administrowaniem samochodami. Priorytetem floty jest posiadanie samochodów zawsze w gotowości tak, by dysponować w pełni czasem na podstawową działalność biznesową. Zgodnie z filozofią Kaizen oraz zasadą Customer First, oferta TFS jest nieustannie ulepszana aby zapewnić jak najlepszy poziom obsługi klientów oraz jednolite standardy usług w całym kraju.

Konsekwentnie realizowana strategia działań na przestrzeni ostatnich lat, pozwoliła TFS w Polsce podwoić swój biznes. W 2020 roku pomimo pandemii, TFS nie tylko utrzymał wolumeny sprzedaży, ale odnotował również lepsze wyniki względem roku 2019. Toyota Leasing w 2020 roku odnotował wzrost na poziomie 6,25% w finansowaniu sprzedaży samochodów osobowych.

Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie naszych Klientów. Wyraźnie zacieśniamy naszą współpracę zarówno z Importerem – Toyota Motor Poland oraz siecią dealerską. Owocuje to rosnącą lojalnością Dealerów wobec oferty Toyota Leasing i Toyota Bank. Działamy wspólnie, co przekłada się na jeszcze bardziej atrakcyjne produkty oraz dynamiczniejszy rozwój pakietu usług. Udział naszego finansowania w Sieci Toyoty systematycznie rośnie – mówi Krzysztof Krakowiak, członek zarządu Toyota Bank Polska, dyrektor Pionu Sprzedaży, Rozwoju Biznesu i Skarbu.

Zmiany w Zarządzie spółek

Wraz z początkiem lutego 2021 spółki wprowadziły zmiany w swoich strukturach kierowniczych. Do zarządu Toyota Bank dołączył Krzysztof Krakowiak, któremu została powierzona rola dyrektora Pionu Sprzedaży, Rozwoju Biznesu i Skarbu. Nowym członkiem zarządu spółki Toyota Leasing została natomiast Dominika Cepek, która będzie jednocześnie pełnić funkcję dyrektora Departamentu Sprzedaży, Marketingu i Kontaktu z Klientem w Toyota Bank.

Toyota Financial Services zapowiada jednocześnie dalszy rozwój oferty nowoczesnych produktów finansowych w duchu mobility pozwalających na zakup czy też najem samochodów, a także wprowadzanie jeszcze większych usprawnień związanych z obsługą swoich klientów i kontrahentów.

Źródło: Materiał partnera

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *