Land Rover lub Jaguar z rabatem 10% w promocji PKO Leasing

W połowie stycznia br. PKO Leasing rozpoczęło kampanię promocyjną, w ramach której nowe samochody Land Rover i Jaguar dostępne są w leasingu 100%, a wybrane modele dodatkowo z dziesięcioprocentowym rabatem. Z oferty, aktualnej do 31 marca, mogą skorzystać również nowi klienci.

Leasing 100% to popularne określenie takiej formy finansowania, w której całkowity koszt ponoszony przez klienta, obejmujący raty leasingowe, opłatę wstępną i końcową, jest równy cenie nabywanego przedmiotu, na przykład samochodu. To bardzo korzystna sytuacja, analogiczna wobec popularnych w obrocie konsumenckim „rat 0%”. Od połowy stycznia klienci PKO Leasing mogą w ramach leasingu 100% z subwencją importera nabywać nowe samochody Land Rover i Jaguar.

Warunkiem skorzystania z oferty jest wybranie jednej ze wstępnie określonych struktur transakcji. Są one dostępne na stronie internetowej i dotyczą okresu finansowania (od 24 do 48 miesięcy) oraz wysokości opłaty wstępnej i końcowej. Promocja trwa do końca marca br. Jest dostępna również dla nowych klientów.

Dodatkowo, wybrane modele obu marek są dostępne z rabatem wynoszącym aż 10% ceny katalogowej. Chodzi o auta: Jaguar XE, Jaguar XF, Jaguar F-ACE, Land Rover Discovery, Land Rover Discovery Sport, Range Rover Evoque.

Źródło: JLR Polska, PKO Leasing