ING Lease z nową ofertą leasingu pojazdów

ING Lease przygotował kolejną edycję oferty specjalnej „Udział własny 0%”. Z oferty na leasing pojazdów mogą skorzystać osoby prowadzące działalność gospodarczą oraz firmy. Oferta obowiązuje do 28 lutego br.

W proponowanej ofercie obniżony zostaje minimalny wymagany udział własny do 0% dla wszystkich klientów prowadzących działalność powyżej 12 miesięcy oraz do 15% dla startupów.

Promocja dotyczy finansowania pojazdów osobowych i dostawczych o ładowności do 3,5 t. – zarówno nowych, jak i używanych, pojazdów ciężarowych oraz ciągników siodłowych, przyczep i naczep w ramach Programu ING Auto oraz ING Truck.

Program ING Auto skierowany jest do firm zainteresowanych leasingiem samochodów osobowych i dostawczych o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony. Przedsiębiorcy od razu po założeniu firmy, w krótkim czasie i przy minimum formalności, mogą uzyskać finansowanie samochodu.

Program ING Truck jest dostępny dla małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw, jak również tych rozpoczynających działalność gospodarczą. Program opiera się na uproszczonych procedurach – minimum formalności, brak wymogu przedstawiania dokumentów finansowych.

Źródło: ING Lease