Dolnośląskie Forum Biznesowe to wydarzenie adresowane do firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, użytkujących floty liczące od kilku do kilkudziesięciu pojazdów. Do grupy docelowej zaliczyć zatem można:

Właścicieli i kadrę zarządzającą w małych firmach – w wielu małych przedsiębiorstwach na terenie kraju nie ma wydzielonego stanowiska dla osoby odpowiedzialnej za zarządzanie firmową flotą, a obowiązki te spoczywają na barkach właściciela lub członka zarządu firmy.

Dyrektorów finansowych, operacyjnych, administracyjnych itp., czyli top management w firmach z sektora MŚP – w średnich przedsiębiorstwach to właśnie kadra menadżerska wyższego szczebla najczęściej podejmuje decyzje zakupowe związane z rozwojem i utrzymaniem firmowego parku samochodowego.

W odróżnieniu od konkurencyjnych szkoleń oferowanych na rynku, które adresowane są głównie do menadżerów flot, a ich uwarunkowania (czas trwania, wysoka cena, czy odległa lokalizacja) skutkują tym, że nie każdy zainteresowany może w nich uczestniczyć, Menadżer Floty: Forum Biznesowe proponuje realizację cyklu szkoleń o wymiarze maksymalnie praktycznym.

Dzięki przekazanej podczas szkoleń wiedzy pokażemy, że obecne możliwości i narzędzia pozwalają na optymalizację kosztów firmowego parku samochodowego w prosty sposób. Wytłumaczymy jak zmiany prawne i podatkowe mogą wpłynąć na rozwój firmowej floty pojazdów. Propagować będziemy najlepsze praktyki rynkowe, dobrane adekwatnie do grupy docelowej.

podczas szkolenia będzie możliwość przeprowadzenia jazd testowych następującymi modelami udostępnionymi przez firmę Germaz:

Ford Mustang
Ford Mondeo Vignale
Ford Focus Kombi ST-LINE
Mitsubishi Eclipse

Dodatkowo organizator zapewnił nie lada atrakcję – jazdy testowe Teslą model X.

Program Dolnośląskiego Forum Biznesowego

Godzina Prelegent Temat prelekcji
8:00 Rejestracja uczestników
8:30 Robert Michałowy
Dom Samochodowy GERMAZ
Jak wybrać właściwy samochód dla swojej firmy?
9:00 Kamil Jakacki
Dyrektor Sprzedaży Cartrack Polska
Bezpieczny kierowca – bezpieczna flota
10:00 Dariusz Lotz
Lotz i Partnerzy Spółka partnerska
Różnice odpowiedzialności kontraktowej w umowach leasingu i najmu długoterminowego
11:00 warsztaty prowadzone przez dr Mirosławę Leopold Rozwój osobisty menadżera i właściwe zarządzanie zespołem
12:30 Lunch, networking i jazdy testowe
14:00 Piotr Grzelczak
partner w kancelarii GFP Legal
Nowe regulacje o ochronie danych osobowych a polityka flotowa
15:00 Patryk Bernat
Doradca ds. Sprzedaży Flotowej IMPWAR SP. Z O.O.
Elektromobilność – przyszłość motoryzacji? / cześć I
15:30 Jakub Tabędzki
właściciel firmy Sharcar
Elektromobilność – przyszłość motoryzacji? / cześć II
16:00 Zakończenie szkolenia

Prelegenci

Dr Mirosława Leopold

Psycholog rozwojowy i coach. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu oraz studiów podyplomowych Coaching na Uniwersytecie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Przez kilkanaście lat pracownik naukowo- dydaktyczny w Instytucie Psychologii UAM. Obecnie wykładowa na USWPS na studiach Coachingu w Poznaniu, Sopocie i Wrocławiu. Prowadzi warsztaty z praktyki coachingowej i zajęcia z przedmiotów psychologicznych.

Dariusz Lotz

Adwokat, założyciel i partner zarządzający w Spółce Adwokatów Lotz i Partnerzy sp.p., autor komentarzy do ustawy prawo transportowe oraz wielu publikacji prawnych.

Piotr Grzelczak

Radca prawny z ponad 10-letnim doświadczeniem zawodowym, partner we wrocławskiej kancelarii GFP Legal, prelegent na konferencjach i szkoleniach. Doradza klientom w zakresie zarządzania flotami samochodowymi, w szczególności w zakresie polityk flotowych, prawnych podstaw odpowiedzialności użytkowników flot oraz monitoringu pojazdów.

Jakub Tabędzki

Doświadczony w e-commerce, konsultingu i zarządzaniu. Specjalizuje się w przekształcaniu koncepcji w dochodowe biznesy. Właściciel m.in. firmy Sharcar, czyli pierwszej w Polsce wypożyczalni samochodów Tesla. Ekspert od elektromobilności.

Kamil Jakacki

Ambitny menadżer i lider o szerokich horyzontach, obecnie związany z Cartrack Polska, gdzie od 2010 r. zajmuje stanowisko Dyrektora Sprzedaży. W swojej karierze odpowiadał za rozwój biznesu w zakresie wprowadzania zagranicznych marek na polski rynek. Posiada doświadczenie w dziedzinie nowych technologii i telekomunikacji, potwierdzone umiejętnościami z zakresu rozwoju marki, rozwiązań mobilnych, strategii zarządzania produktami, jak również zarządzania strategicznymi procesami sprzedaży i negocjacjami.

Patryk Bernat

Urodził się 21 stycznia 1988 roku w Bolesławcu. Uczęszczał do liceum ogólnokształcącego o profilu matematyczno-fizycznym. Następnie swoją edukację kontynuował we Wrocławiu na Politechnice Wrocławskiej i uzyskał tytuł Inżyniera z Zarzadzania i Inżynierii Produkcji na Wydziale Mechanicznym. Swoją przygodę ze sprzedażą zaczął od przysłowiowej „słuchawki” w roku 2008. Aktualnie jest doradcą ds. sprzedaży flotowej i może pochwalić się sprzedażą około 200 aut rocznie.

Partner Główny

Partnerzy

Kontakt do organizatora szkolenia

Aleksandra Jania
tel. +48 604 269 211

Lokalizacja

Hotel Terminal
UL. RAKIETOWA 33
54-615 WROCŁAW