Forum Biznesowe: Dzień dla Flot i Przedsiębiorców to szkolenie adresowane do właścicieli i kadry zarządzającej z sektora MŚP. Celem wydarzenia jest rozwój kompetencji Uczestników, integracja branży z regionu Pomorza oraz wymiana doświadczeń. Cenieni eksperci zaprezentują rozwiązania, które ułatwią zarządzanie flotą i obniżą koszty jej funkcjonowania.

Forum Biznesowe: Dzień dla Flot i Przedsiębiorców to wydarzenie przygotowane przez wydawcę magazynu „Menadżer Floty: Forum Biznesowe”, organizatora Międzynarodowych Targów EkoFlota: Innowacje, Ekologia Mobilność, CAMP-u Menadżera Floty oraz Akademii Menadżera Floty.

Forum Biznesowe: Dzień dla Flot i Przedsiębiorców będzie szkoleniem towarzyszącym Targom 3TM, największej imprezie motoryzacyjnej na Pomorzu, która w zeszłym roku przyciągnęła 16 000 zwiedzających.

Harmonogram

Prelegent Temat prelekcji
Kamil Jakacki

Dyrektor Sprzedaży Cartrack Polska

Namierzanie możliwości rozwoju twojego biznesu
Łukasz Jania

Prezes Zarządu Fleet Partners

Działania jakie należy wprowadzić w celu redukcji kosztów samochodów służbowych
Michał Antoszkiewicz

Country Manager Vianor

Obsługa floty w zakresie ogumienia – zagrożenia, ryzyka, optymalizacja
Marta Scharmach-Wilewska

Branch Manager Business Lease Poland

Korzyści wynikające z wynajmu długoterminowego
Zachariasz Brusiło

Sales Manager NaviExpert

Bo to co nas podnieca, to się nazywa… Czyli po co mi telematyka we flocie?

Wkrótce pełny program Dnia dla Flot i Przedsiębiorców

Prelegenci

Łukasz Jania

Prezes Zarządu Fleet Partners

Temat prelekcji: Działania jakie należy wprowadzić w celu redukcji kosztów samochodów służbowych

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, Absolwent Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Od 2006 roku stworzył i zarządzał flotą samochodową w firmie LG. Przez kilka lat zarządzał międzynarodową flotą samochodową w grupie Kofola w takich krajach jak Polska, Czechy, Słowacja. Był odpowiedzialny za rozwój strategii flotowej na tych trzech rynkach. Od 2012 r Prezes Zarządu w firmie Fleet Partners, której celem jest tworzenie nowych rozwiązań flotowych przy zapewnieniu pełnej mobilności. Fleet Partners jest jednym z partnerów fleetcompetence Group, wspierającej firmy w rozwoju i implementacji strategii związanych z międzynarodowym zarządzaniem flotami, działającej w Europie i Ameryce Północnej.

Kamil Jakacki

Dyrektor Sprzedaży Cartrack Polska

Temat prelekcji: Namierzanie możliwości rozwoju twojego biznesu

Ambitny menadżer i lider o szerokich horyzontach, obecnie związany z Cartrack Polska, gdzie od 2010 r. zajmuje stanowisko Dyrektora Sprzedaży. W swojej karierze odpowiadał za rozwój biznesu w zakresie wprowadzania zagranicznych marek na polski rynek. Posiada doświadczenie w dziedzinie nowych technologii i telekomunikacji, potwierdzone umiejętnościami z zakresu rozwoju marki, rozwiązań mobilnych, strategii zarządzania produktami, jak również zarządzania strategicznymi procesami sprzedaży i negocjacjami. W latach wcześniejszych pracował jako menedżer odpowiedzialny za relację z klientami kluczowymi m.in. dla czołowych firm telekomunikacyjnych.

W późniejszym okresie zaangażował się w projekty z obszaru innowacji i nowych technologii, gdzie odpowiedzialny był za wdrażanie rozwiązań mobilnych i nowoczesnych rozwiązań IT.

Michał Antoszkiewicz

Country Manager Vianor

Temat prelekcji: Obsługa floty w zakresie ogumienia – zagrożenia, ryzyka, optymalizacja

Absolwent Politechniki Warszawskiej. W branży od ponad 10 lat. Zawodowo związany z dwoma wiodącymi producentami opon, odpowiedzialny za rozwój projektu franczyzowych serwisów zrzeszonych oraz za współpracę z klientami flotowymi. Prywatnie pasjonat motoryzacji, muzyki i świadomy motocyklista.

Marta Scharmach-Wilewska

Branch Manager Business Lease Poland

Temat prelekcji: Korzyści wynikające z wynajmu długoterminowego

Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego. Od 10 lat związana z sektorem B2B w branży motoryzacyjnej. Posiada bogate doświadczenie w zakresie negocjacji, zarządzania sprzedażą i kierowania działem obsługi klienta. Uczestniczka wielu projektów i szkoleń związanych z procesem sprzedaży i doskonalenia jakości obsługi Klienta.

Od 2017 roku Branch Manager oddziału Gdańskiego w firmie Business Lease Poland, gdzie jest odpowiedzialna za aktywne nawiązywanie współpracy z Partnerami z północnego regionu Polski, a także zacieśnianie relacji z istniejącymi Klientami.

Zachariasz Brusiło

Sales Manager NaviExpert

Temat prelekcji: Bo to co nas podnieca, to się nazywa… Czyli po co mi telematyka we flocie?

W firmie NaviExpert odpowiada  za rozwój sprzedaży usługi NaviExpert Telematics, dedykowanej flotom samochodowym.

Wcześniej pracował m.in. w Telekomunikacji Polskiej,  w Creative Labs gdzie zajmował się rozwojem biznesu  i marketingiem, a także jako Dyrektor Sprzedaży w Oxycom SA. W ostatnich latach jako Business Development Manager prowadził największe projekty sprzedażowe do biznesu w iSpot Apple Premium Reseller/Apple Polska. Prywatnie pasjonat nurkowania i azjatyckich podróży.

Partnerzy

Kontakt do organizatora szkolenia

Aleksandra Jania
tel. +48 604 269 211

Lokalizacja

AmberExpo
ul. Żaglowa 11
Gdańsk