Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie wspiera EkoFlotę 2017

Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie dołączyła do grona Patronów honorowych II Międzynarodowych Targów EkoFlota 2017.

WSEiZ może pochwalić się ponad 20-letnim doświadczeniem w kształceniu inżynierów, licencjatów i magistrów na dziesięciu technicznych i artystycznych kierunkach: Architekturze (I° i II°), Architekturze Krajobrazu (I°), Architekturze Wnętrz (I° i II°), Budownictwie (I°), Wzornictwie (I°), Ochronie Środowiska (I° i II°), Zdrowiu Publicznym (I°), Zarządzaniu (I°) Zarządzaniu i Inżynierii Produkcji (I° i II°) oraz Mechanice i Budowie Maszyn (I°).

Edukacja w WSEiZ to nie tylko przekazywanie wiedzy przez wybitnych specjalistów, ale także profesjonalne przygotowanie do zawodu. W nowoczesnej, usytuowanej w centrum Warszawy bazie naukowo-dydaktycznej, wyposażonej w specjalistyczne pracownie i laboratoria, studenci zdobywają wiedzę i praktyczne umiejętności, uczą się krytycznego myślenia, analizy i komunikacji.

Dzięki intensywnej współpracy z pracodawcami oraz działaniem Biura Karier studenci WSEiZ mają zapewnione praktyki oraz mogą uczestniczyć w corocznych Targach Pracy, wykładach i spotkaniach z członkami Rady Pracodawców, wybitnymi praktykami biznesu oraz ludźmi ze świata sztuki. W WSEiZ kreujemy przedsiębiorczych ludzi z pasją!

Comments are closed.