Volkswagen kolejnym Wystawcą II Międzynarodowych Targów EkoFlota

Polski oddział marki Volkswagen zaprezentuje swoją bogatą ofertę modeli ekologicznych podczas II Międzynarodowych Targów EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność.

Samochody marki Volkswagen były prezentowane podczas I Międzynarodowych Targów EkoFlota w 2016 r. Teraz znów będziecie mogli Państwo bliżej poznać i przetestować auta niemieckiego producenta.

Volkswagen ma w gamie szereg ekologicznych pojazdów. Najmniejszym z nich jest e-up!, elektryczny model miejski o zasięgu 160 km.

Volkswagen Golf występuje w dwóch interesujących odmianach. Wersja GTE to hybryda typu plug-in, wyposażona w silnik 1,4 TSI i motor elektryczny. Moc systemowa auta to 204 KM. Zasięg auta to ponad 880 km.

Volkswagen e-Golf to wariant w pełni elektryczny. Moc maksymalna to 100 kW, a moment obrotowy 290 Nm jest dostępny już od pierwszego obrotu silnika. Autem można pokonać do 300 km bez ładowania.

Propozycją dla menadżerów wyższego szczebla jest Volkswagen Passat GTE. Limuzyna jest wyposażona w silnik elektryczny o mocy 115 KM oraz jednostkę 1,4 l TSI z turbodoładowaniem i bezpośrednim wtryskiem o mocy 156 KM. W trybie hybrydowym prędkość maksymalna wynosi 225 km/h. Średnie zużycie paliwa to 1,8 l/100 km.

 

Comments are closed.