Sygic Enterprise powiększa grono zagranicznych wystawców Targów EkoFlota 2017

II Międzynarodowe Targi EKOFLOTA 2017 swoją tematyką zainteresowały także renomowane firmy z Czech. Pierwszą z nich, która już w październiku zaprezentuje swoje produkty będzie Sygic Enterprise.

Sygic Enterprise jest wyspecjalizowanym działem firmy Sygic Company, twórcy najbardziej zaawansowanej aplikacji nawigacyjnej, zaufanej przez 200 milionów kierowców na całym świecie.

„Skupiamy się na opracowywaniu komponentów Mapy i GPS do nawigacji w przedsiębiorstwach do zarządzania flotą, śledzenia, planowania tras i rozwiązań optymalizacyjnych. Bardzo się cieszymy, że nasze rozwiązania będziemy mogli zaprezentować podczas II Międzynarodowych Targów EKOFLOTA 2017 w Polsce” – powiedziała Zuzana Mikova, Marketing Specialist w Sygic.

Sygic Professional Navigation z SDK, Sygic Maps API Services i inne usługi lokalizacyjne są zaufane przez ponad 2000 flot i 750 000 profesjonalnych kierowców w dziedzinie transportu, logistyki, dostarczania paczek, pracy w terenie, motoryzacji, narzędzi, usług awaryjnych i komunalnych.

Witamy w gronie Wystawców i zapraszamy w dniach 6-7 października 2017 do Centrum Targowo-Kongresowe ul. Marsa 56c w Warszawie do odwiedzenia stoisk firmy Sygic Enterprise.

Comments are closed.