Radio TOK FM Głównym Patronem Medialnym II Międzynarodowych Targów EkoFlota 2017

Tegoroczna edycja Międzynaradowych Targów EkoFlota 2017: Innowacje, Ekologia, Mobilność zyskała silnego partnera medialnego. Głównym Patronem Medialnym wydarzenia jest Radio TOK FM – najbardziej opiniotwórcza stacja w Polsce w specjalizująca się w formacie news&talk.

Radio TOK FM – „Pierwsze Radio Informacyjne” – jest stacją w formacie news&talk, opiniotwórczym radiem „mówionym”, w którym słowo stanowi około 90% programu. Nadaje w 22 miastach w Polsce oraz w internecie. W okresie luty – kwiecień 2017 Tok FM było 6 rozgłośnią radiową w Polsce i miało 2,5% udziału w rynku. Radio Tok FM jest w czołówce stacji wybieranych przez dyrektorów i prezesów. Swoje autorskie programy na antenie TOK FM prowadzą znani i doświadczeni dziennikarze: Dominika Wielowieyska, Dorota Warakomska, Patrycja Wanat, Jan Wróbel, Piotr Kraśko, Piotr Najsztub i Jacek Żakowski. W ramówce rozgłośni znajduje się także „Codzienny magazyn motoryzacyjny”, który prowadzą Jacek Balkan i Sławomir Paruszewski.

Jako Główny Patron Medialny Radio TOK FM będzie już od września na bieżąco wspierać medialnie nasze wydarzenie, który odbędzie się w dniach 6-7 października 2017 roku w Warszawie, w warszawskim Centrum Targowo Kongresowym – Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56C.

II Międzynarodowe Targi EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność będą wydarzaniem unikatowym w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. W premierowej edycji wydarzenia, które odbyło się 20 października 2016 r., wzięło udział blisko 50 wystawców, z których ofertą zapoznało się ponad 1500 zwiedzających.

Naszym celem jest jak najszersza promocja rozwiązań związanych z najnowszymi technologiami, ochroną środowiska i społeczną odpowiedzialnością. Z tego powodu tegoroczna edycja targów będzie wydarzeniem dwudniowym. Pierwszego dnia impreza będzie miała charakter B2B. Drugi dzień będzie otwarty dla wszystkich chętnych, dla których przygotujemy dodatkowe atrakcje, pokazujące, jak być eko na co dzień.

 

Comments are closed.