Patroni medialni III Międzynarodowych Targów EkoFlota

Rośnie liczba patronów medialnych III Międzynarodowych Targów EkoFlota.

Patronem medialnym tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów EkoFlota został jeden z najnowocześniejszych serwisów ogłoszeń motoryzacyjnych w Polsce, portal Autotrader.pl.

Portal działa już od 2006 r. i jest częścią Grupy Agora S.A., jednej z największych spółek medialnych w Polsce. Oprócz ofert związanych z rynkiem motoryzacyjnym w Autotrader.pl można znaleźć przydatne informacje o charakterze poradnikowym związane z zakupem auta, rankingi z rynku, jak również oferty kredytowe i ubezpieczeniowe.

Kolejnym portalem, który zdecydował się objąć patronat medialny nad Targami EkoFlota, jest Business Journal – serwis informacyjny skierowany do wszystkich zainteresowanych przedsiębiorczością w Polsce i poza jej granicami.

Serwis tworzony jest przez doświadczonych dziennikarzy i redaktorów związanych z ogólnopolskimi miesięcznikami, tygodnikami oraz dziennikami ekonomicznymi. Businessjournal.pl to również unikatowa platforma, która pragnie zaprosić wielu praktyków biznesu do wspólnego tworzenia treści na łamach serwisu, gdzie będą mogli podzielić się swoimi doświadczenia, spostrzeżeniami czy sukcesami.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął również blog Elektromobilność, prowadzony przez prawników kancelarii CC Law. Jest to pierwszy w Polsce portal poświęcony aspektom prawnym oraz podatkowym z dziedziny elektromobilności.

Na wsparcie III Międzynarodowych Targów EkoFlota pod względem medialnym zdecydował się także  ekologiczny portal Ekologia.pl. Strona jest skarbnicą ciekawostek z kraju i ze świata dotyczących ekologicznego, alternatywnego wykorzystania energii, nowoczesnych technologii czy akcji proekologicznych. Portal przekazuje informacje o najbardziej aktualnych trendach w nurcie eko, obejmujących zdrowy styl życia, zjawiska polityczne i społeczne, aspekty biznesowe rynku ekologii w Polsce, zagadnienia związane z energią odnawialną.

Przedstawiciele mediów mogą się akredytować na Targi za pośrednictwem formularza na stronie menadzerfloty.pl/ekoflota/dla-mediow.

Comments are closed.