Nowi patroni medialni Targów EkoFlota 2017

Do rozpoczęcia II Międzynarodowych Targów EkoFlota 2017 pozostaje coraz mniej dni, ale jednocześnie rośnie grono patronów naszego wydarzenia, czego potwierdzeniem jest wsparcie medialne portalu ekologia.pl oraz magazynu przedsiębiorcy@eu. Serdecznie witamy i dziękujemy za zaufanie.

Ekologia.pl to nowoczesny portal ekologiczny dla każdego, kto w świadomy sposób interesuje się zdrowym stylem życia, ekologią i ochroną środowiska. Portal informuje o najbardziej aktualnych trendach w nurcie eko, obejmujących zdrowy styl życia, zjawiska polityczne i społeczne, aspekty biznesowe rynku ekologii w Polsce, zagadnienia związane z energią odnawialną.

Więcej na www.ekologia.pl

Z kolei magazyn magazyn przedsiębiorcy@eu jest kwartalnikiem skierowanym do ludzi biznesu, przedsiębiorców, właścicieli małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, managerów wyższego i średniego szczebla, osób zarządzających instytucjami, izb gospodarczych wspierających i współpracujących z biznesem, przedstawicieli wolnych zawodów między innymi: prawników, restauratorów, artystów, hotelarzy i innych.

Magazyn porusza tematykę społeczno-gospodarczą, prezentuje ludzi biznesu i ich styl życia. Dostarcza wiedzę z zakresu rynków finansowych, zjawisk zachodzących w świecie biznesu, jest źródłem inspirującej wiedzy niezbędnej do osiągnięcia sukcesu zawodowego i osobistego. Wiedza zawarta w magazynie przekazywana przez ekspertów jest oparta na ich doświadczeniach i otaczającej rzeczywistości. Uzupełnienie magazynu stanowią zagadnienia z dziedziny kultury, sztuki, stylu życia, motoryzacji.

Więcej na www.przedsiebiorcy.eu

Dziękujemy za zaufanie i do zobaczenia podczas II Międzynarodowych Targów EkoFlota 2017: Innowacje, Ekologia, Mobilność. Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony targów: www.menadzerfloty.pl/ekoflota

Comments are closed.