Nissan SCEE kolejnym wystawcą II Międzynarodowych Targów EkoFlota

Nissan Sales Central & Eastern Europe, oddział lidera sprzedaży samochodów elektrycznych na świecie odpowiedzialny za rynki Polski, Czech, Słowacji i Węgier, po raz kolejny przedstawi swoją ofertę na Międzynarodowych Targach EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność.

Nissan sprzedał już ponad 300 000 samochodów elektrycznych na świecie. Firma coraz lepiej radzi sobie także w Europie Środkowo-Wschodniej, która jeszcze niedawno pozostawała pod tym względem daleko w tyle za Europą Zachodnią.

Nissan Sales Central & Eastern Europe, organizacja odpowiedzialna za rynki Polski, Czech, Słowacji i Węgier, dostarczy 200 aut na prąd do floty car sharingowej miasta Wrocław. Nissany LEAF stanął się podstawą parku samochodowego korporacji Electric Taxi, oferującej swoje usługi w Warszawie.

Nissan Sales Central & Eastern Europe po raz kolejny będzie uczestniczyć w Międzynarodowych Targach EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność. W zeszłym roku na stoisku firmy można było obejrzeć m.in. modele LEAF, e-NV200 i Navara. Uczestnicy mieli też możliwość przetestowania swoich elektrycznych pojazdów.

II Międzynarodowe Targi EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność odbędą się w dniach 6-7 października 2017 r. w Centrum Targowo-Kongresowym (ul. Marsa 56C, 04-242 Warszawa).

Comments are closed.