RAWICOM Partnerem Głównym II Międzynarodowych Targów EkoFlota

RAWICOM został Partnerem Głównym II Międzynarodowych Targów EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność, które odbędą się w dniach 6-7 października w Centrum Targowo-Konferencyjnym MT Polska w Warszawie.

RAWICOM był organizatorem polskiej edycji konferencji EVIM CENTRAL EUROPE. Teraz wykorzysta swoje doświadczenie i szerokie kontakty w branży elektromobilności przygotowując Konferencję E-Mobility: Elektromobilność, Energia Odnawialna, Zrównoważony Transport, która odbędzie się 6 października tego roku w trakcie Dnia Biznesowego II Międzynarodowych Targów EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność.

W Konferencji E-Mobility: Elektromobilność, Energia Odnawialna, Zrównoważony Transport weźmie udział szerokie grono specjalistów z Polski i zagranicy. Głównym tematem będzie rozwój rynku pojazdów elektrycznych i infrastruktury w Europie Środkowo-Wschodniej. W trakcie Konferencji zdobędą eksperci będą omawiać m.in. zagadnienia dotyczące przepisów prawnych i prowadzenia biznesu w sposób przyjazny środowisku, a przy tym opłacalny. Prelegenci podpowiedzą, jak włączyć do floty auta ekologiczne i zdobyć fundusze na stację do ładowania. Konferencja E-Mobility: Elektromobilność, Energia Odnawialna, Zrównoważony Transport będzie również poświęcona samorządom i rozwojowi nowoczesnej mobilności w miastach.

RAWICOM od prawie dekady realizuje najambitniejsze projekty z zakresu fotowoltaiki na terenie Europy. Jest prekursorem wdrożeń PV w Polsce przyczyniających się do rozwoju elektromobilności w naszym kraju.

RAWICOM to firma, która zainstalowała w Polsce najwięcej szybkich ładowarek. Jest wyłącznym dystrybutorem stacji ładowania kluczowego europejskiego producenta DBT – CEV. Odnawialne źródła energii i elektryfikacja transportu to obszary, w których RAWICOM chce się rozwijać i dzielić się zdobytą wiedzą i doświadczeniem.

Comments are closed.