INFO-EKSPERT w gronie Wystawców II Międzynarodowych Targów Ekoflota

Firma INFO-EKSPERT dołączy do szerokiej grupy Wystawców podczas II edycji Międzynarodowych Targów Ekflota 2017.

Firma INFO-EKSPERT powstała w 1992 roku. Spółka jest ściśle związana ze środowiskiem rzeczoznawców samochodowych, z którymi współpracuje w badaniach rynku. Wynika to również z faktu, że założycielami i właścicielami Spółki są dwie największe organizacje rzeczoznawcze w Polsce: Stowarzyszenie Rzeczoznawców Samochodowych – EKSPERTMOT i Eksperci Techniczno-Motoryzacyjni „RZECZOZNAWCY-PZM SA”.

INFO-EKSPERT jest wydawcą katalogów i programów komputerowych służących do profesjonalnej wyceny oraz szacowania wartości rezydualnych pojazdów samochodowych. Spółka INFO-EKSPERT od początku swego istnienia systematycznie gromadzi informacje i tworzy bazy danych o pojazdach (ich parametrach technicznych, specyfikacji wyposażenia, wartościach kupna i sprzedaży) oferowanych w Polsce. Podstawą tworzonej przez INFO – EKSPERT bazy danych są informacje pochodzące bezpośrednio od producentów, importerów oraz dealerów, badania cen wywoławczych i transakcyjnych samochodów używanych zbierane przez współpracowników oraz informacje o cenach wywoławczych i transakcyjnych przesyłane przez współpracujące z INFO-EKSPERT serwisy ogłoszeniowe, komisy i inne podmioty zajmujące się sprzedażą i skupem samochodów.

Połączenie danych wejściowych z różnych niezależnych źródeł oraz wieloletniej precyzyjnej wiedzy o polskim rynku motoryzacyjnym sprawia, że wartości (rezydualne, samochodów używanych) publikowane przez INFO-EKSPERT  cechują się trafnością oraz odzwierciedlają  realia polskiego rynku motoryzacyjnego.

Oferta INFO-EKSPERT skierowana jest do: rzeczoznawców, likwidatorów szkód i agentów w firmach ubezpieczeniowych, biegłych sądowych, firm leasingowych,  fleet managerów, instytucji finansowych, urzędów administracji państwowej (celnych, skarbowych itp.), dealerów samochodowych, auto-komisów, osób zainteresowanych bieżącą oraz przyszłą sytuacją na polskim rynku motoryzacyjnym. Więcej informacji na www.info-ekspert.pl.

II Międzynarodowe Targi Ekoflota: Innowacje, Ekologia, Mobilność odbędą się w terminie 6-7 października w Centrum MT Polska w Warszawie.

Comments are closed.