Kolejne marki dołączają do grona wystawców Targów EkoFlota

III Międzynarodowe Targi Floty Ekologicznej EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność to unikalna okazja do zaprezentowania swoich produktów i usług związanych z rynkiem pojazdów ekologicznych, zarządzaniem flotą oraz szeroko rozumianą branżą e-mobility.

Międzynarodowe Targi EkoFlota to doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi modelami ekologicznych samochodów, szansa na znalezienie odpowiednich narzędzi do podjęcia działań związanych z ochroną środowiska i społeczną odpowiedzialnością biznesu oraz rozwiązań, które ułatwią zarządzanie flotą i umożliwią zredukowanie kosztów jej działalności.

Jednym z wystawców, którego stoisko znajdzie się w Centrum Targowo-Kongresowym w Warszawie​ podczas III Międzynarodowe Targi EkoFlota​, będzie firma Ecotap Poland, europejski lider rynku producentów ładowarek do pojazdów elektrycznych. Sieć ładowania firmy Ecotap liczy już ponad 30 000 stacji ładowania w całej Europie.

Wystawcą, a także partnerem technicznym wydarzenia jest firma RAWICOM. Przedsiębiorstwo jest jedną z niewielu firm, z bogatym doświadczeniem w budowie instalacji fotowoltaicznych, ze 100% polskim kapitałem. Co ważne, Rawicom, tak jak my, wspiera promowanie rozwoju odnawialnych źródeł energii.

W strefie jednośladów podczas III edycji Międzynarodowe Targi EkoFlota znajdzie się m. in. firma TrybEco, polska marka rowerów i skuterów elektrycznych. Rowery z silnikami elektrycznymi to rozwiązanie nie tylko przyjazne dla środowiska, ale także zachęcające do aktywności fizycznej. Wykorzystywanie przez rowery z napędem elektrycznym tak zwanej „czystej energii” jest szansą na zmianę jakości powietrza w miastach, a samo wybranie pojazdu ekologicznego, okazją do poprawienia poziomu mobilności na drogach.

Wśród tegorocznych wystawców Targów EkoFlota, pojawi się także marka Toyota. Pojawienie się na wydarzeniu będzie idealną okazją do poznania najnowszej oferty modelowej marki oraz sprawdzenia samochodów elektrycznych, hybrydowych, a także spalinowych podczas jazd testowych, do czego zapraszamy całe rodziny. Samochody zostaną wyposażone w foteliki oraz podkładki dla dzieci.

Podczas tegorocznej edycji Targów ponownie powstanie specjalna strefa dedykowana kołom naukowym polskich uczelni. Pojawi się na niej m. in. zespół E-Moto AGH z Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie​. W skład grupy wchodzi 25 osób z trzech kół naukowych: KN Mechaników z Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Robotyki, który zajmuje się konstrukcją, napędem i częścią mechaniczną pojazdu, Koło Naukowe Hydrogenium​ z Wydziału Energetyki i Paliw odpowiadający za układ zasilania oraz baterię, a także KN Spectrum z Wydziału Informatyki Elektroniki i Telekomunikacji zajmujący się komunikacją bezprzewodową.

Comments are closed.