Hybrydowe rowery Overflybike na targach EkoFlota 2017

Overflybike jest przykładem Wystawcy, który potwierdza kluczowe hasła II Międzynarodowych Targów EkoFlota jak innowacje, ekologia oraz mobilność. Firma jest producentem rowerów hybrydowych a swoje produkty zaprezentuje w szerokiej gamie podczas naszego wydarzenia.

Overfly, czyli rower hybrydowy jest genialnym środkiem transportu nie tylko w miejskim środowisku – szybki, łatwy do zaparkowania, oszczędny i ekologiczny. Rowery hybrydowe nie są oczywiście przeznaczone jedynie dla osób pracujących, świetnie sprawdzą się w drodze na uczelnię, na zakupy, podczas różnych eskapad (leśnych, czy górskich).

Firma z siedzibą w Raszynie jest producentem nowoczesnych bicykli oraz prowadzi oficjalną sieć sprzedaży na terenie Polski i Europy. W swojej ofercie posiada szeroką gamę modeli rowerów: dziecięcych, miejskich, trekkingowych, górskich. Rowery elektryczne Overflybike wspomagane są silnikiem elektrycznym, który można używać w dowolnym momencie jazdy. Nie zastąpi ono pracy nóg, polega jedynie na wspomaganiu jazdy. Maksymalna prędkość jaką można osiągnąć przy jeździe ze wspomaganiem to 25km/h. Jest to uregulowanie przepisami prawnymi. Rower wyposażony w baterię 10,4Ah jest w stanie przejechać 60-70km ze wspomaganiem, jeśli chodzi o baterię 13Ah to dystans wydłuża się do 80-90km. Aby w bateria była w pełni naładowana potrzeba 4-6 godzin.

Więcej na www.overflybike.pl

Comments are closed.