Firma CMA Monitoring kolejnym Wystawcą Targów EkoFlota 2017

Udział w II edycji Targów EkoFlota 2017 potwierdziła firma CMA Monitoring. W roli Wystawcy zaprezentuje najnowsze systemy teleinformatyczne związane z monitoringiem oraz zarządzaniem flotami pojazdów, obiektami oraz personelem.

CMA Monitoring od 21 lat dostarcza rozwiązania w zakresie monitoringu, telemetrii oraz zarządzania pojazdami we flotach firmowych. Od 2016 roku firma jest też częścią włoskiej Grupy VIASAT, która od 1987 roku jest wiodącym podmiotem na rynku projektowania i produkcji elektronicznych systemów samochodowych z technologią komunikacji satelitarnej.

CMA Monitoring jest producentem urządzeń i systemów w branży GPS. W swoim portfolio posiada wiodące na rynku systemy AUTOMONITORING oraz  MULTIMONITORING, które służą do precyzyjnego monitoringu, kontroli i ochrony pojazdów i obiektów. Firma proponuje również innowacyjne rozwiązania pozwalające na optymalizację procesów biznesowych w firmach, poprzez kompleksowe rozwiązania do zarządzania flotą pojazdów, bez względu na wielkość floty czy branżę.

Więcej o ofercie CMA Monitoring na oficjalnej stronie: http://www.cma.com.pl

Comments are closed.