Grupa BMW po raz kolejny na Targach EkoFlota: Innowacje, Ekologia, mobilność

Do grona Wystawców II Międzynarodowych Targów EkoFlota dołącza Grupa BMW. Koncern podczas największej imprezy poświęconej mobilności, innowacjom i ekologii zaprezentuje swoją pełną gamę modeli przyjaznych środowisku, tym razem nie tylko z oferty BMW, ale też MINI.

BMW dołącza tym samym do grona stałych uczestników naszego wydarzenia, bowiem swój debiut niemiecki producent świętował już podczas ubiegłorocznej, pierwszej edycji Targów EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność. Tym razem w warszawskim Centrum Targowo-Kongresowym zaprezentuje wszystkie aktualnie oferowane modele elektryczne oraz hybrydowe z serii BMW Efficient Dynamics.

Inteligentne zarządzanie energią, lekka konstrukcja oraz optymalizacja aerodynamiki i poprawa wydajność silników już dziś zapewniają standardowo w każdym BMW mobilność zgodną z ideą zrównoważonego rozwoju. Kolejne innowacje to nowe rodzaje napędu, takie jak innowacyjna technologia BMW eDrive. Zgodnie z filozofią BMW EfficientDynamics BMW opracowuje nowe koncepcje samochodów elektrycznych, opierając się w dużej mierze na istniejących już technologiach, które producent zdążył już zastosować między innymi w modelach BMW i3 oraz ultra-sportowym i8.

II Międzynarodowe Targi EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność będą wydarzaniem unikatowym w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. W premierowej edycji wydarzenia, które odbyło się 20 października 2016 r., wzięło udział blisko 50 wystawców, z których ofertą zapoznało się ponad 1500 zwiedzających. Tegoroczona edycja będzie miała charakter dwudniowy: 6-7 października 2017 w Centrum MT Polska w Warszawie.

Comments are closed.