Współpraca 4Mobility z Grupą Kapitałową Polskiego Holdingu Nieruchomości

Spółka 4Mobility, która wdrożyła w Warszawie sieć samoobsługowych wypożyczalni samochodów typu car sharing rozpoczęła długofalową współpracę partnerską z Grupą Kapitałową PHN, zarządzającą rozbudowanym portfelem nieruchomości. W ramach umowy uruchomione zostały cztery nowe punkty wynajmu aut na minuty.

Najnowsze punkty na mapie Warszawy, w których można dokonać wypożyczenia samochodów marek MINI i BMW, znajdujących się w ofercie 4Mobility  zlokalizowano przy budynku biurowym Kaskada (al. Jana Pawła II 12), biurowcach Intraco (ul. Stawki 2) i Domaniewska Office Hub (ul. Rodziny Hiszpańskich 8) oraz kompleksie biurowym Starościńska-Wiśniowa (ul. Rejtana 15). Planowane jest również uruchomienie kolejnych baz wynajmu 4Mobility przy innych lokalizacjach należących do PHN.

Obecnie użytkownicy 4Mobility mają do dyspozycji współdzielone auta marek BMW i MINI w 40 bazach – bezpłatny zwrot samochodu jest możliwy w każdej z nich, a także na terenie dzielnicy Śródmieście. Darmowy jest również postój w całej stołecznej Strefie Płatnego Parkowania i bazach.

Wynajęcie auta na minuty odbywa się za pomocą aplikacji mobilnej – użytkownicy wybierają bazę, podają szacunkowy czas trwania przejazdu oraz dystans, który planują pokonać. Na tej podstawie aplikacja wskazuje orientacyjny koszt wypożyczenia – co istotne – użytkownicy płacą tylko za czas użytkowania auta i pokonany dystans. Samochód można wypożyczyć chociażby na 15 minut.

Źródło: 4Mobility