PZPN dalej gra z 99RENT

Polski Związek Piłki Nożnej przedłużył do końca 2022 roku umowę sponsorką z firmą 99RENT. Firma z popularną siecią wypożyczalni samochodów na mocy podpisanego kontraktu będzie również oficjalnym partnerem Reprezentacji Polski oraz narodowej kadry do lat 21.

„Przedłużenie tej umowy jest potwierdzeniem naszej dotychczasowej, wzorowej współpracy i dowodzi, że sponsoring reprezentacji Polski jest atrakcyjnym produktem na rynku marketingu sportowego. Cieszymy się, że możemy budować długofalowe partnerstwa z firmami, które chcą wzmacniać rozpoznawalność swojej marki w oparciu o drużynę narodową” – powiedział Maciej Sawicki, sekretarz generalny PZPN.

W ramach współpracy sponsoringowej firma 99RENT ma prawo posługiwać się tytułem Oficjalnego Partnera Piłkarskiej Reprezentacji Polski i Reprezentacji Polski U-21 jak również nowego świadczenia, którym jest wykorzystanie we własnej działalności marketingowej grupowego wizerunku piłkarzy. Firma uzyskała także prawo do obecności reklamowej na ściankach sponsorskich i bandach podczas wszystkich meczów Reprezentacji A i U-21 rozgrywanych w Polsce.

„Kontynuacja umowy sponsorskiej z Polskim Związkiem Piłki Nożnej jest dla 99RENT wielkim sukcesem i wyróżnieniem. Przedłużenie współpracy jest kolejnym ważnym etapem w rozwoju firmy, która w tym roku obchodzi 10-lecie swojej działalności. Cieszymy się, że mamy możliwość wspierania Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej, nie tylko podczas zbliżających się Mistrzostw Świata, ale przez kolejnych 5 lat” – powiedział Tomasz Kapelko, wiceprezes 99RENT.

99RENT jest wypożyczalnią samochodów działającą na polskim rynku od 2008 roku. Posiada ogólnopolską sieć 40 miejskich punktów wynajmu, zlokalizowanych między innymi w centrach miast, na wybranych stacjach paliw Grupy LOTOS oraz na największych lotniskach. Klienci mają do dyspozycji flotę liczącą ponad 1500 samochodów. Firma w 2017 roku uruchomiła salon sprzedaży gwarantowanych samochodów używanych.

Źródło: 99RENT