Nowy salon Infiniti w Poznaniu

Polska sieć marki Infiniti rozszerzyła się o nowy salon zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie węzła Poznań Komorniki, gdzie krzyżują się autostrada A2 i prowadząca z Wrocławia droga nr 5.

Centrum Infiniti Poznań to czwarty w Polsce salon sprzedaży, który uruchomił polski przedstawiciel marki, czyli firma IP. – Efekty sprzedażowe tymczasowego punktu sprzedaży w Poznaniu, który tylko w sierpniu przyjął dziewięć zamówień, potwierdziły zainteresowanie marką Infiniti w Wielkopolsce – mówi Grzegorz Szczypior, prezes Infiniti Polska. — Przekonanie o powodzeniu inwestycji opieramy także na powszechnej opinii, że Wielkopolanie są szczególnie znani ze swojej konsumenckiej racjonalności i dlatego docenią nie tylko oryginalną stylistykę i cechy techniczne Infiniti, ale też znakomity stosunek ceny do japońskiej jakości.

Salon ma powierzchnię ponad 920 m kw., czyli większą Centrum Infiniti w Warszawie. W obiekcie eksponowanych jest osiem samochodów, wszystkie aktualnie oferowane modele Infiniti, od kompaktowego Q30, po flagowego luksusowego SUV-a  QX70. W połowie października dołączy do nich najnowsze coupé Q60. Pierwsi klienci mogą już też odbywać jazdy testowe wszystkimi modelami z gamy Infiniti w różnych wersjach silnikowych. Dealerstwo oferuje także ofertę ubezpieczeniową i finansową, pełną obsługę serwisową i sprzedaż akcesoriów oraz odkup samochodów używanych.

Poznańska inwestycja jest kolejnym etapem realizacji planu rozbudowy sieci Infiniti w Polsce do sześciu punktów, który firma IP ogłosiła przed rokiem. Budowa piątego salonu, we Wrocławiu, weszła już w fazę robót wykończeniowych, a w najbliższych tygodniach zostanie uruchomiony tymczasowy punkt sprzedaży w Gdańsku.

Źródło: IP