Grupa EFL wprowadza specjalny kredyt dla klientów Fiat Chrysler Automobiles

Grupa EFL rozszerzyła portfel produktów finansowych o kredyt samochodowy dedykowany konsumentom. Kredyt AutoRata EFL umożliwia konsumentom sfinansowanie, poza samochodem, również dodatkowego wyposażenia pojazdu oraz pakietów ubezpieczeń. Oprocentowanie zaczyna się już od 1,99% w skali roku.

Program powstał we współpracy z FCA-Group Bank Polska S.A. i od początku czerwca br. jest dostępny w wybranych salonach samochodowych.

„Rejestracje nowych samochodów w Polsce rosną już kilkadziesiąt miesięcy z rzędu i na razie nic nie wskazuje, aby ten trend miał zostać zatrzymany. Stąd wychodzimy do klientów z kolejną propozycją finansowania tego segmentu rynku i portfolio produktów wspierających sprzedaż samochodów osobowych i dostawczych do 3,5t DMC uzupełniamy o kredyt konsumencki. Chcemy utrzymać naszą pozycję w świadomości dealerów i ich klientów, również tych indywidualnych, jako finansowej marki pierwszego wyboru” – powiedział Radosław Woźniak, Wiceprezes Zarządu EFL..

Produkt AutoRata EFL został przygotowany dzięki współpracy EFL Finance S.A. oraz FCA-Group Bank Polska S.A. związanym własnościowo z Grupą Credit Agricole oraz Grupą Fiat Chrysler Automobiles. Od początku czerwca br. klienci indywidualni w wybranych salonach mogą otrzymać atrakcyjną ofertę kredytów konsumenckich i po pozytywnej ocenie zdolności kredytowej przez Bank, podpisać umowę kredytową na sfinansowanie zakupu wybranego modelu samochodu. Przy pomocy AutoRata EFL można sfinansować samochody nowe i używane pochodzące z oferty współpracujących z EFL dealerów. W pierwszym etapie, oferta dostępna jest u dealerów w największych polskich miastach takich jak Warszawa, Łódź, Płock, Katowice, Kraków, Wrocław i Gdynia. Z czasem lista punktów będzie poszerzać się o kolejne salony dealerów w całym kraju.

Okres kredytowania wynosi od 12 do 96 miesięcy, a suma wieku samochodu używanego, liczonego od daty pierwszej rejestracji i okresu kredytowania, nie może przekroczyć 13 lat. Konsumenci mogą liczyć na atrakcyjne warunki: oprocentowanie już od 1,99% w skali roku, możliwość skredytowania dodatkowego wyposażenia oraz pakietów ubezpieczeń.

„Konsument to szczególnie wymagający uczestnik rynku bankowego. Oferta produktowa jak i oferowany poziom obsługi muszą spełniać najwyższe standardy jakości. Jesteśmy dumni, że blisko 20-letnie doświadczenie w pracy z konsumentami na rynku polskim zdobyte podczas pracy z dealerami i klientami Grupy Fiat Chrysler Automobiles będziemy mogli wykorzystać oferując nowy produkt wraz z EFL Finance S.A. rozszerzając działalność naszego Banku” – powiedział Simone Sbarigia, CEO, Wiceprezes Zarządu FCA-Group Bank Polska S.A.

AutoRata EFL to kolejny produkt w ofercie grupy EFL dedykowany segmentowi pojazdów. Firmom EFL proponuje leasing oraz pożyczkę na nowe i używane auta. Ponadto, leasingodawca posiada atrakcyjną ofertę usług dodatkowych takich jak ubezpieczenia (komunikacyjne, GAP, ochrona prawna), karty paliwowe, Centrum Likwidacji Szkód, Portal KlientEFL oraz unikalny na polskim rynku Leasing Swobodny umożliwiający samodzielne regulowanie wysokości rat leasingowych w trakcie trwania umowy.

Szczegółowe informacje na temat AutoRata EFL znajdują się na stronie www.efl.pl/autorata-efl

Źródło: Europejski Fundusz Leasingowy