BMW Premium Arena otwiera nowy salon

Dealer BMW Premium Arena dokonał oficjalnego otwarcia kaliskiego salonu i serwisu przy ulicy Wrocławskiej w Kaliszu.

Gośćmi wydarzenia byli m.in. obecni i potencjalni klienci Premium Areny, przedstawiciele BMW Group Polska z Dyrektorem Generalnym Baudouin Denis na czele, lokalne media oraz partnerzy biorący udział w inwestycji.

– To dla Państwa i w odpowiedzi na Państwa potrzeby stworzyliśmy świat BMW w Kaliszu i możemy się dzisiaj spotkać w tym wyjątkowym miejscu – stwierdził prezes Premium Areny, Tomasz Bednarek. W swoim wystąpieniu  podkreślił także wartości jakimi od ponad 25 lat kieruje się firma, czyli sumienność i indywidualne podejście do potrzeb swoich klientów. – Pragnę podziękować naszym pracownikom, których sumienna praca pozwala nam się rozwijać – podkreśliła Justyna Bednarek, wiceprezes Zarządu.

Imprezę poprowadził znany z TVN Turbo dziennikarz motoryzacyjny Patryk Mikiciuk, który wspólnie z Doradcami ds. Sprzedaży pracującymi na co dzień w salonie zaprezentował gościom dwa wyjątkowe modele. Pierwszym z nich było flagowe BMW M760Li o mocy ponad 600 KM, które scharakteryzowano jako bezkompromisowe połączenie luksusu i sportu. Drugą motoryzacyjną gwiazdą wieczoru było BMW i8 w limitowanej wersji Garage Italia CrossFade. Na świecie wyprodukowano zaledwie 10 egzemplarzy w tej specyfikacji, a jeden z nich Premium Arena ściągnęła specjalnie na to wydarzenie.

Po części oficjalnej dealer przygotował dla swoich gości szereg atrakcji, w tym profesjonalny pokaz barmański oraz widowiskowy show laserowy w klimatycznie oświetlonej części serwisowej obiektu. Wydarzenie uświetnił także występ muzyczno-wokalny utalentowanej grupy jazzowej Commers Band z Poznania.

Jedyny w okolicy salon i serwis BMW czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00 oraz w soboty 9:00-14:00. W ofercie Premium Areny znajdują się samochody nowe BMW (z ekspozycją 10 samochodów), gwarantowane samochody używane, kompleksowe usługi serwisowe (12 stanowisk), naprawy powypadkowe oraz oryginalne części i akcesoria. Zakres usług aftersales obejmuje również markę MINI.