Audi Perfect Lease także dla klientów prywatnych

Oferta Audi Perfect Lease pozwala od teraz klientom indywidualnym, na korzystanie z większości zalet płynących z typowego leasingu dla firm. Dla większości modeli opłata wstępna wynosi 0%.

Dotychczas ofertę Audi Perfect Lease producent kierował wyłącznie do firm i w krótkim czasie zyskała ona dużą popularność wśród przedsiębiorców.

W leasingu konsumenckim cena samochodu schodzi na dalszy plan. Wystarczy dopasować wysokość miesięcznych rat do swoich potrzeb, a przy tym nie trzeba mieć żadnych środków na start, ponieważ dla większości modeli opłata wstępna wynosi 0%. Samochód można dowolnie skonfigurować, a koszt takiego wyposażenia tylko nieznacznie wpłynie na ratę.

„Kwotę miesięcznej raty można dopasować do swoich potrzeb wybierając opłatę wstępną, roczny przebieg oraz planowany czas używania auta. W Audi Perfect Lease dla klientów prywatnych miesięczna rata będzie niższa niż w klasycznym kredycie samochodowym. Dlaczego? Ponieważ nabywca spłaca tylko część odpowiadającą przewidywanej utracie wartości samochodu w okresie umowy, a nie całą cenę auta, jak ma to miejsce w klasycznym kredycie” – wyjaśnia Adam Sakławski, Brand Manager w Dziale Rozwoju Produktu i Współpracy z Importerami Volkswagen Financial Services.

Obecnie w ofercie bez dodatkowych opłat jest nie tylko pakiet pogwarancyjny Audi Extensive, ale i pakiet przeglądów serwisowych Audi. Na zakończenie umowy nie trzeba się też martwić odsprzedażą samochodu. W Audi Perfect Lease po wybranym okresie oddaje się samochód firmie finansującej, a można to zrobić po prostu w salonie dealerskim. Taka możliwość pozwala na regularną wymianę samochodu na nowy model.

Przykład: Rata w Audi Perfect Lease dla Audi Q2 1.4 TFSI 150 KM

Miesięczna rata w Audi Perfect Lease dla klientów prywatnych, przy założeniu leasingu na 36 miesięcy, opłacie wstępnej 0% i zakładanym rocznym przebiegu do 30 tys. km. – 1280 zł.

W klasycznym kredycie samochodowym przy takich samych parametrach rata wyniesie 3 257 zł.

Konfigurator oraz kalkulator rat można znaleźć na stronach producenta pod adresem:
https://kalkulator.vwbank.pl/leasing-konsumencki/audi-perfect-lease