BUSINESS INSIDER Global Trends Festival 

Mamy kod rabatowy na wydarzenie. Czytaj na końcu newsa.

BUSINESS INSIDER Global Trends Festival odbędzie się w dniach 19-23 października. Jego głównym tematem będzie wpływ Covid-19 na to, co dzieje się wokół nas. Jest to pierwsza, w pełni online globalna konferencja, która odbędzie się w czterech strefach geograficznych i na wielu scenach: scenie globalnej i trzech regionalnych – United States Stage, European Stage (w Berlinie i Warszawie) oraz Asia / Pacific Stage (w New Delhi i Tokyo).

Na BUSINESS INSIDER Global Trends Festival dyskusje będą toczyły się wokół pięciu głównych tematów: Welcome to the Future, Shifting Societies, Sustainability, Technology, and Organizations. Wydarzenie będzie w pełni interaktywne, a do udziału zaproszeni są dyrektorzy, przedsiębiorcy i inwestorzy z całego świata. Obejmie ponad 60 godzin prezentacji, dyskusji i warsztatów, w tym, dzięki zaawansowanej technologii, bezpośrednich spotkań partnerów wydarzenia, prelegentów oraz uczestników w formie sesji przypominających webinary. Materiały będą dostępne przez 12 miesięcy po zakończeniu wydarzenia, może to być cenne źródło wiedzy o trendach nie tylko dla top managementu, ale całych zespołów.

Potwierdzonymi speakerami są uznani liderzy ze świata nauki i biznesu, w tym Reed Hastings, współzałożyciel i dyrektor generalny Netflix, Nouriel Roubini, ekonomista i profesor NYU; Sebastian Thrun, dyrektor generalny Kitty Hawk Corporation, prezes i współzałożyciel Udacity, były wiceprezes Google; Sergio P. Ermotti, CEO UBS Group AG i Christoph Franz, prezes zarządu Roche Holding AG; Carlos Watson, Co-Founder&CEO, OZY Media; Audrey Tang, Digital Minister z Taiwanu; Alexa von Bismarck, Country Manager Adyen Germany. 

Specjalny kod rabatowy na wydarzenie: MFLOTY_BIGTF2020.

Wykorzystaj kod na stronie wydarzenia: https://trendsfestival.com/.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *