Zmiany w zarządzie Continental Opony Polska

Z dniem 14 czerwca Dariusz Wójcik, dyrektor generalny Continental Opony Polska, podjął decyzję o odejściu z firmy i dalszym rozwoju poza strukturami Continental. Constantin Batsch, Head of Regional Sales North, zgodził się niezwłocznie objąć funkcję pełniącego obowiązki dyrektora generalnego Continental Opony Polska, w uzupełnieniu do obecnych obowiązków w organizacji.

Pragnę podziękować Dariuszowi Wójcikowi za jego ogromne zaangażowanie i wkład w rozwój firmy. Przez pięć lat dołożył wszelkich starań, aby wzmocnić pozycję Continental na rynku. Z powodzeniem przeprowadził zmiany organizacyjne i zbudował trwałe relacje z klientami, co stało się szczególnie ważne w obliczu poważnych wyzwań, przed którymi w ostatnich latach stanęła cała branża. Obecnie firma plasuje się wśród liderów rynku i jest ściśle zorientowana na modele biznesowe klientów. Opierając się na doświadczonej kadrze kierowniczej, silnie zaangażowanym zespole, a także wyjątkowej ofercie produktowej, będziemy konsekwentnie podążać drogą spełniania oczekiwań naszych klientów i umacniania reputacji marki. Życzymy Dariuszowi wielu sukcesów na jego dalszej ścieżce kariery” – powiedział Constantin Batsch.

Dariusz Wójcik z Continental Opony Polska związany był od 2000 roku, a od pięciu lat pełnił funkcję dyrektora generalnego, przeprowadzając firmę przez trudny okres załamania rynkowego, związanego z pandemią. Wcześniej między innymi był odpowiedzialny za obszar marketingu oraz za rozwój sieci franczyzowej BestDrive.

Constantin Batsch związany jest z firmą Continental od 19 lat. Od dwóch lat zajmuje w organizacji stanowisko Head of Regional Sales North w Replacement Tires EMEA. Wcześniej pełnił funkcję Vice President Truck Tires Replacement EMEA przez ponad sześć lat oraz Executive Vice President Two Wheel Tires przez cztery lata.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *