Zelektryfikowane Lexusy przewiozą najlepszych tenisistów Pucharu Davisa

Lexus od lat jest związany z tenisem na najwyższym poziomie. W tym roku marka po raz kolejny została oficjalnym partnerem rozgrywek Pucharu Davisa, a podczas rozgrywanej w Maladze fazy finałowej (22-27 listopada) jest odpowiedzialna za przewożenie największych gwiazd tenisa.

Finały Pucharu Davisa to jedna z najważniejszych imprez sportowych na świecie. Lexusa jako markę łączy z tenisem przywiązanie do najwyższej jakości, niezapomnianych wrażeń i wyjątkowej atmosfery, a takie wydarzenie daje okazję, by zaprezentować pełnym pasji i zaangażowania kibicom nasze przywiązanie do takich wartości jak gościnność Omotenashi” – powiedział Pascal Ruch, wiceprezes Lexus Europe.

Podczas finałów Pucharu Davisa Lexus wykorzysta pełną gamę swoich zelektryfikowanych aut. W turniejowej flocie są m.in. najnowszy RX 500h z hybrydą wykorzystującą turbodoładowany silnik 2.4, NX 450h+, czyli pierwsza hybryda plug-in w historii marki, model UX 250h, a także zupełnie nowy RZ, który jest pierwszym zbudowanym od podstaw autem elektrycznym tej marki. Ponadto, RX 500h będzie wystawiony przy korcie centralnym, a RZ zostanie zaprezentowany w innej części hali.

Tegoroczna faza finałowa będzie wyróżniać się najwyższym poziomem gościnności i zaangażowania. To wartości bliskie marce Lexus. Jesteśmy zaszczyceni, że po raz kolejny możemy polegać na Lexusie jako naszym oficjalnym partnerze” – powiedział David Ferrer, dyrektor finałów Pucharu Davisa.

W turnieju finałowym Pucharu Davisa w Maladze weźmie udział osiem drużyn: Australia, Chorwacja, Hiszpania, Holandia, Kanada, Niemcy, USA i Włochy. Rozgrywki będą toczyć się systemem pucharowym.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *