We Wrocławiu powstało największe CUPRA Studio w Polsce

Hiszpański producent otwiera swoje dwunaste CUPRA Studio w Polsce, które zlokalizowane jest we wrocławskim salonie samochodowym Motorpol. Jest to największy showroom marki z Martorell na terenie naszego kraju. CUPRA ponownie wprowadza swój autorski concept store w województwie dolnośląskim, w którym cieszy się dużą popularnością. Dzięki kolejnej lokalizacji marka chce dotrzeć do nowych nabywców oraz zainspirować ich klimatem Barcelony.

Każde kolejne otwarcie cieszy nas równie mocno jak pierwsze. To już 12. CUPRA Studio w kraju. Obserwowanie ciągłego rozwoju marki i jej społeczności w Polsce napawa mnie ogromną dumą. Dzisiaj CUPRA Studio są już obecne w niemal wszystkich największych polskich miastach. Jeśli dodamy do tego wysokiej jakości obsługę, profesjonalny serwis oraz troskę naszych wyjątkowych CUPRA Masterów, otrzymujemy najbardziej atrakcyjny koncept tego typu na rynku – mówi Daria Zielaskiewicz, dyrektorka marek CUPRA i Seat w Polsce.

CUPRA Studio to sieć designerskich concept store, w których klienci mogą przede wszystkim porozmawiać o motoryzacji z tzw. CUPRA Masterami, obejrzeć modele hiszpańskiej marki oraz je kupić. Eksperci służą pomocą w procesie wyboru i personalizacji samochodów, a także udzielają odpowiedzi na pytania klientów.

Przestrzeń CUPRA Studio stworzona jest z myślą o miłośnikach marki, dlatego całość zaprojektowana została w sposób, który oddaje jej nietuzinkowy charakter. To także miejsce w którym mogą odbywać się wydarzenia branżowe oraz kulturalne. Powierzchnia obiektu wynosi prawie 900 mkw i jest to największe studio marki na terenie Polski. Showroom znajduje się na alei Karkonoskiej 81 we Wrocławiu i dostępny jest dla klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00 oraz w soboty w godzinach 9:00-15:00.

Źródło: Informacja prasowa

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *